13.03.2019 09:12 | Son Güncelleme:

Çocuklar Duymasın 73. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin fenomen dizisi Çocuklar Duymasın 72. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Çarşamba akşamları izleyicisinin karşısına çıkan Çocuklar Duymasın'ın bu akşamki bölümüne Meltem'in Haluk'a boşanmak istediğini açıklaması damga vurdu. Peki Çocuklar Duymasın 73. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Sevilen dizi Çocuklar Duymasın 73. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

ÇOCUKLAR DUYMASIN 72. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gece ile buluşmaya giden Meltem, hayatı boyunca unutamayacağı kötü bir olay yaşar. Bunun üzerine eve çok kötü bir durumda gelen Meltem, başta Haluk olmak üzere hayatındaki herkesle arasına mesafe koyar, hiç kimseyle konuşmaz. Meltem ve Gece arasında geçen konuşma büyük bir merak konusudur.

Haluk, Meltem’deki garipliği fark edip konuşmaya çalışınca, hiç beklemediği bir tepki ile karşı karşıya kalır. Meltem, Haluk’tan boşanmak istediğini ve artık onu sevmediğini söyler. Defalarca boşanma aşamasına gelen ama aralarındaki büyük aşk sayesinde evlilikleri yıkılmayan Haluk ve Meltem, bu sefer dönülmez bir yola girmiştir. Haluk’a karşı aşkının bittiğini söyleyen Meltem gemileri yakmıştır artık geri adım atmaz. Taş Fırın Haluk da kendisini sevmeyen biriyle daha fazla evli kalmak istemediği için boşanma konusunda Meltem’le aynı fikirde olur.

Haluk ve Meltem bu sefer gerçekten boşanma yoluna girer ve bu yoldan geri dönüş yoktur. Haluk ve Meltem için, beraber oldukları eski mutlu günlere dönmek artık imkansızdır.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 72. BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 3Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy4