21.02.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 21.02.2017-2:30 A-A+

Çocuklar yararına kıyafetlerini satıyor

Kıyafetlerini TOÇEV adına satışa çıkaran Selin Demiratar, “Onların yüzündeki tebessümü görmenin mutluluğu paha biçilmez” dedi

Çocuklar yararına kıyafetlerini satıyor

MAGAZİN SERVİSİ

Selin Demiratar, çocuklar için kıyafetlerini ModaCruz internet sitesinde satışa çıkardı. Oyuncu, kıyafetlerinin satışından elde edilecek geliri, maddi yetersizlik nedeniyle okuyamayan çocukların hayallerine kavuşmalarını sağlamak için yola çıkan Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı’na (TOÇEV) bağışlayacak. Elinden geldiğince, özellikle çocuklar için yapılan sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya özen gösterdiğini belirten Demiratar’ın ilk etapta 21 kıyafeti satılacak. Kıyafetler ise 80 TL ve 400 TL fiyat aralığında olacak.

‘Yüzlerindeki tebessüm paha biçilemez’    

Özel hayatında da çevresinde ihtiyaç sahibi olan öğrencilere maddi ve manevi desteğini esirgemeyen oyuncu, “Çocuklar toplumun temel taşı ve doğru eğitilmesi gereken varlıkları. Bu sayede küçük de olsa onların hayatlarına dokunabiliyorsam ne mutlu bana. Her bir miniğin yüzünde tebessüm oluşturabilmenin değeri paha biçilemez” şeklinde konuştu. 
 

Bilgi YarışmasıArtık yıl kaç yılda bir olur?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.