06.10.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 06.10.2017-2:30 A-A+

Çocuklara destek verecek

Koruncuk Vakfı’nın ‘Lifetime İkinci Şans’ projesinin yüzü olan Meryem Uzerli, travma yaşayan çocukların psikolojik tedavilerinde onlara yardımcı olacağını söyledi

Çocuklara destek verecek

Seçkin Şenvardar

Meryem Uzerli, yüzü olduğu Koruncuk Vakfı’nın ‘Lifetime İkinci Şans’ projesinin Marriott Otel’de yapılan davetine katıldı. Oyuncu, vakıfta kalan ve hakları ellerinden alınmış, travmaya maruz kalmış minikleri destekleyen projenin parçası olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Uzerli, “Kızım doğduğunda, kucağıma aldım, yüzüne baktım ve Lara’yı görmedim. Allah’tan bir selam gördüm. Çocuklar benim için mucize bir şey. Vakfa  gideceğim ve orada çocukların psikolojik tedavilerini destekleyeceğim” dedi. 

Birçok çocuğun travma yaşadığını belirten oyuncu, “Onların psikolojik tedavisi bağışlar sayesinde yapılacak. Bir yıl sonra ölçümle ve ne kadar yardım gördüklerine bakılacak. Kendi çocuğumu koruyorum ama birçoğu korunmuyor” şeklinde konuştu. Uzerli, “Modern bir anne misiniz?” sorusuna, “Ona yüzde yüz sevgi vermeye, dünyayı güzel göstermeye çalışıyorum. Umarım Lara benim anneliğimden mutludur. Sokaklarda yaşayan çocukları gösteriyorum ona, anlatıyorum” yanıtını verdi.

Bilgi YarışmasıVerilen isimlerden hangisinin Halter sporuyla ilgisi yoktur?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.