Milliyet Tatil

Çocukların çok seveceği tatil rotaları

Yaz mevsiminin gelmesi ve okulların kapanmasıyla anne babalar, çocukları için hem eğitici hem de eğlendirici etkinlikleri araştırmaya başladı. tatilsepeti.com, çocuklar ve aileler için eğlenceyi garantileyen aktiviteleriyle, dünyanın önde gelen müze ve eğlence merkezlerini sıraladı.

Çocukların çok seveceği tatil rotaları
1/5
Milliyet Tatil- 11.6.2018 - 12:28

Disneyland - Paris

Günün birinde Disneyland’ı ziyaret etmek dünya üzerindeki neredeyse her çocuğun hayali, Paris Disneyland ise akla gelen ilk Disney tema parklarından biri. Şehir merkezine yaklaşık 32 kilometre mesafede bulunan tema park, ziyaretçilerine devasa oyuncakların yanı sıra; otel, restoran, alışveriş mağazaları ve etkinlik alanları da sunuyor. Tüm tesisi gezmek için 1 gün yetmeyeceğinden, ziyaretçiler Disneyland içerisinde yer alan 7 otelden birinde konaklayabiliyor. Disneyland Park, Disney karakterlerinin yer aldığı; Fantasyland, Discoveryland, Frontierland, Adventureland ve Main Street USA gibi ayrı alanlardan oluşuyor. Ailelerin de severek vakit geçirebileceği Disneyland Paris, tatil dönemlerinde keyifli bir alternatif olarak çocukların bayılacağı seçenekler arasında yer alıyor.


©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.