13.06.2018 - 18:06 | Son Güncelleme: 13.06.2018-18:47 A-A+

'Condor’un ilk bölümü yayınlandı

Oyuncu kadrosunda Max Irons, Mira Sorvino ve Brendan Fraser’ın yer aldığı Amerikan yapımı 'Condor' dizisi, BluTV’de yayınlanmaya başladı.

'Condor’un ilk bölümü yayınlandı

Polisiye gerilim türündeki 'Condor'; James Grady’nin 'Six Days of the Condor' adlı kitabından ve Lorenzo Semple Jr. ile David Rayfiel’in 1975 yapımı 'Three Days of the Condor' filminin senaryosundan yola çıkıyor. 

İlk bölümü yayınlanan ve 10 bölüm sürecek olan dizi, her Cuma BluTV’de seyircisi ile buluşacak.

DİZİNİN KONUSU


'Condor’da, tesadüfen kendisini, milyonların hayatının tehlikede olduğu bir planın içinde bulan CIA analistinin hikayesi anlatılıyor. Turner, CIA için yaptığı çalışmalarla hep çelişmiştir. Fakat keşfettiği bir şey, bütün ofisin öldürülmesi ve tek hayatta kalan kişi olan 'Joe’yu kaçmaya zorlaması ile sonuçlanınca bütün teorik şüpheleri gerçek ahlaki ikilemlere dönüşür. Baskı altında Joe, gerçeği keşfetmek ve milyonların hayatını tehdit eden bir planı durdurmak için kim olduğunu ve neler yapabileceğini yeniden tanımlamak zorunda kalacaktır.

 

Bilgi YarışmasıOsmanlı ordusunda yaya savaşçılara ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.