Euro 2004 notları

Soğuk savaş
YUNANİSTAN’A mağlup olan Portekiz’de takım içindeki karışıklık sürüyor. Figo ile arasında olan gerginliği doğrulayan Deco, “Hepimiz aslında arkadaşız.
Figo, Couto ve Rui Costa ile aramızda soğukluk olduğunu herkes biliyor. Ama Figo’nun beni takımdan kesmek gibi bir yetkisi yok” dedi.

Makelele şoku
FRANSA’NIN İngiltere’yi 2-1 yendiği maçta köprücük kemiğinden sakatlanan Fransız Claude Makelele’nin durumu ciddiyetini koruyor. Heskey ile girdiği mücadeleden sonra yerde kalan Makelele, “Kesin durumum birkaç gün içinde belli olacak. Hırvatistan karşısında sahada olmak istiyorum” diye konuştu.

Scholes yok
İNGİLTERE Milli Takımı’nın yıldızı Paul Scholes’un İsviçre karşısında forma giyemeyeceği açıklandı. Teknik Direktör Sven Goran Eriksson, Fransa karşısında ayak bileğinde sorun yaşayan futbolcunun yerine Hargreaves’a forma vermeyi düşünüyor.

Penaltıcı Owen
TÜRKİYE maçından sonra Fransa karşısında da penaltı kaçıran Beckham artık penaltı kullanmayacak. İngiltere teknik heyeti, bundan sonra penaltıların Owen tarafından kullanılacağını belirtti.

Bilet ateş pahası
FRANSA - İngiltere maçı için Portekiz’e akın eden Adalılar, tatsız bir süprizle karşılaştı. Bilet fiyatlarının karaborsada 700 Euro’ya kadar çıkması, İngilizleri başka maçlara yöneltti. Yaklaşık bine yakın Adalı, Fransa - İngiltere maçı yerine Hırvatistan - İsviçre karşılaşmasını tercih etti.


   ALMANYA    BULGARİSTAN    ÇEK CUMHURİYETİ    DANİMARKA    FRANSA
   HIRVATİSTAN    HOLLANDA    İNGİLTERE    İSPANYA    İSVEÇ
   İSVİÇRE    İTALYA    LETONYA    PORTEKİZ    RUSYA
   YUNANİSTAN

   HAKAN YAKIN    DADO PRSO    GIORGIOS KARAGOUNIS    RAUL GONZALEZ
   ZINEDINE ZIDANE    VIKTOR ONOPKO    LUİS FİGO    MICHAEL OWEN
   FREDRIK LJUNGBERG    THOMAS HELVEG    MARIS VERPAKOVSKIS    MICHAEL BALLACK
   STILIAN PETROV    VAN NISTELROOY    FRANCESCO TOTTİ    PAVEL NEDVED

 Bugünkü televizyon yayın programı
 Bugün televizyonda maç yayını yok