Beckham’a penaltı yasağı geldi!
Türkiye maçından sonra Fransa önünde de penaltı kaçıran yıldız oyuncunun yerine İngiltere’de penaltıları artık Owen atacak


İngiltere, Fransa önünde Beckham’ın kaçırdığı penaltıya yanıyor. Adalılar bu penaltının gole çevrilmesi durumunda Fransa’nın maçı çevirmesinin imkansız hale gelebileceği düşüncesinde birleşiyor.
İngiliz Milli Takımı’nın teknik heyeti de Şükrü Saracoğlu’ndaki Türkiye maçından sonra bu sefer de topu Barthez’e nişanlayan Beckham’a artık penaltı attırmama kararı aldı. Yıldız oyuncunun yerine penaltıları Owen kullanacak.

Suçu üstlendi
İngiliz basını, her zaman eleştirdiği milli takımlarına bu kez sahip çıktı. Günlük gazetelerden Daily Mail, Beckham’ın soyunma odasında elini kaldırarak “benim hatamö diyerek takım arkadaşlarından özür dilediğini yazdı.
Daily Mirror da Beckham’ın yüzünü elleriyle kapadığı fotoğrafa geniş yer ayırarak, “Kırılan aslankalplerö manşetini attı. Öte yandan sakatlanan Scholes’un İsviçre önünde oynayamayacağı bildirildi.   ALMANYA    BULGARİSTAN    ÇEK CUMHURİYETİ    DANİMARKA    FRANSA
   HIRVATİSTAN    HOLLANDA    İNGİLTERE    İSPANYA    İSVEÇ
   İSVİÇRE    İTALYA    LETONYA    PORTEKİZ    RUSYA
   YUNANİSTAN

   HAKAN YAKIN    DADO PRSO    GIORGIOS KARAGOUNIS    RAUL GONZALEZ
   ZINEDINE ZIDANE    VIKTOR ONOPKO    LUİS FİGO    MICHAEL OWEN
   FREDRIK LJUNGBERG    THOMAS HELVEG    MARIS VERPAKOVSKIS    MICHAEL BALLACK
   STILIAN PETROV    VAN NISTELROOY    FRANCESCO TOTTİ    PAVEL NEDVED

 Bugünkü televizyon yayın programı
 Bugün televizyonda maç yayını yok