Rus futbolcu eşleri "destek" için soyundu!
Rus Milli Takımı'nda forma giyen oyuncuların eşleri objektiflere çıplak poz vererek Avrupa Futbol Şampiyona'sında mücadele eden takımlarına destek verdi.

Fotoğraflar için tıklayın...Portekiz'in evsahipliğini yaptığı Avrupa Futbol Şampiyonası'nda 2 maçta da puan alamayarak hayalkırıklığı yaratan Rusya Milli Futbol Takımı, başka bir yönüyle daha çok ilgi çekti.
Rus takımında oynayan futbolcuların eşleri ve kız arkadaşları takımlarına Euro 2004'te destek vermek amacıyla soyunarak objektiflerin karşısına geçti.

"LÜTFEN SOYUN OKSANA"
Fotoğrafçı Sevtlana Yeriklintseva'nın çektiği fotoğraflarda kadınlar eşlerinin fotoğraflarıyla vücutlarını kısmen kapatarak poz verdi. Önce olayı şaşkınlıkla karşılayan Rus futbolcular ise daha sonra durumu kabullendiler. Bazı futbolcuların gönülsüzlüğüne karşın takımın forveti Dmitry Bulykin kız arkadaşı Kuptsova'nın soyunması için sabırsızlandığını şu sözlerle ifade etti: "Lütfen Oksana, bu beni turnuvaya daha çok ısındıracak"

"SIRA ŞİMDİ KOCALARDA"

Yeriklintseva'nın çektiği fotoğrafların her gün bir tanesi Komsomolskaya Pravda gazetesinde yayınlanıyor. Turnuvaya erken veda eden Rus futbolcular "Hanımlar üzerlerine düşeni yaptı, şimdi sıra erkeklerde" diye konuşan Yeriklintseva'yı utandırmış gibi gözüküyor...   ALMANYA    BULGARİSTAN    ÇEK CUMHURİYETİ    DANİMARKA    FRANSA
   HIRVATİSTAN    HOLLANDA    İNGİLTERE    İSPANYA    İSVEÇ
   İSVİÇRE    İTALYA    LETONYA    PORTEKİZ    RUSYA
   YUNANİSTAN

   HAKAN YAKIN    DADO PRSO    GIORGIOS KARAGOUNIS    RAUL GONZALEZ
   ZINEDINE ZIDANE    VIKTOR ONOPKO    LUİS FİGO    MICHAEL OWEN
   FREDRIK LJUNGBERG    THOMAS HELVEG    MARIS VERPAKOVSKIS    MICHAEL BALLACK
   STILIAN PETROV    VAN NISTELROOY    FRANCESCO TOTTİ    PAVEL NEDVED

 Bugünkü televizyon yayın programı
 Bugün televizyonda maç yayını yok