İtalya'yı stres bastı!..
Euro 2004'te 2 maçta da galibiyet alamayarak çeyrek final şansını zora sokan İtalya'da tansiyon gittikçe yükseliyor. İtalya'nın turu atlaması için son maçta galip gelmesi bile yetmeyebilir...


Totti'nin 3 maç ceza almasıyla sarsılan İtalya'da son olarak da takımın yıldız forveti Vieri, kaleci Buffon ile kavga ettikleri yönündeki haberlere kızarak basına savaş açtı.
Kavga haberlerini yalanlayan ve basın toplantısında İtalyan basınına bir daha açıklama yapmayacağını belirten Christian Vieri, "Bu sizinle son konuşmam. Futbol hakkında konuşabilirsiniz. Beni oyuncu olarak da eleştirebilirsiniz. Ancak kişiliğime saldırılmasına izin vermem. Beni gösterdiğinizden daha çok adamım" diye konuştu.

Kaçırılan şanslar
Vieri, Euro 2004'teki performansıyla da eleştiri oklarına hedef oldu. Özellikle İsveç karşısında kaçırdığı gollük pozisyonlar nedeniyle topa tutulan kurt forvet, takımının galibiyet alamamasının baş suçlusu olarak ilan edilmişti.

Elenme korkusu
Gruptaki son maçını Bulgaristan'a karşı oynayacak olan "gök mavilileri", bu maçta alacakları galibiyet bile kurtarmayabilir. Grubun diğer iki İskandinav takımı Danimarka ve İsveç'in 1-1'den daha gollü beraberliği İtalya'nın erken veda etmesine neden olabilir.
   ALMANYA    BULGARİSTAN    ÇEK CUMHURİYETİ    DANİMARKA    FRANSA
   HIRVATİSTAN    HOLLANDA    İNGİLTERE    İSPANYA    İSVEÇ
   İSVİÇRE    İTALYA    LETONYA    PORTEKİZ    RUSYA
   YUNANİSTAN

   HAKAN YAKIN    DADO PRSO    GIORGIOS KARAGOUNIS    RAUL GONZALEZ
   ZINEDINE ZIDANE    VIKTOR ONOPKO    LUİS FİGO    MICHAEL OWEN
   FREDRIK LJUNGBERG    THOMAS HELVEG    MARIS VERPAKOVSKIS    MICHAEL BALLACK
   STILIAN PETROV    VAN NISTELROOY    FRANCESCO TOTTİ    PAVEL NEDVED

 Bugünkü televizyon yayın programı
 Bugün televizyonda maç yayını yok