HABERLER


'Trabzonspor'un miladı'

Yönetici olarak yoluna devam eden İbrahim Hacıosmanoğlu, kulüp içinde yaşananların perde arkasını anlattı, kendisinin de içinde bulunduğu yönetimi kongreye davet ettiTrabzonspor'da yönetim içinde yaşanan karmaşa sürerken, yönetici İbrahim Hacıosmanoğlu, yeni iddialarla kamuoyunun karşısına çıktı. Kulüp içinde yaşanan ve bugüne kadar hiç gündeme gelmemiş olayların perde arkasını açıklayan Hacıosmanoğlu, "Trabzonspor'un miladı bugün" diye konuştu.
Bordo - mavili yönetici, geçen sezon Ankaraspor maçında basın sözcüsünün futbolculara, "Siz hoca kalacak, diye sanmayın, maçı alamamazlık yapmayın, hoca gidecek, bu maçı alın" dediğini belirterek, "Bunu da bana Fatih Tekke utanarak söyledi. Bu zihniyetin Trabzonspor'a hizmet etme ve başarı getirme şansı yok. Zaten o maçtan sonra teknik direktör Vahit Halilhodziç, bunları duydu ve koridorda hüngür hüngür ağladı. Bana da (Burada çalışamam. Trabzonspor'a hizmet mi edeceğim, yoksa arkadan beni kim gammazlayacak, onu mu takip edeceğim) diyerek görevini bıraktı" dedi. İbrahim Hacıosmanoğlu, buna benzer kulislerin, Ziya Doğan için de yapıldığını ileri sürdü.
Hacıosmanoğlu, "Böyle bir yönetim kurulunda başkanın hâlâ bu yöneticilerle nasıl yola devam ettiğine ben anlam veremiyorum. Kongreye gidilmeli" yorumunda bulundu.


Mesaiye devam
Trabzonspor, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını dün yaptığı çift idmanla sürdürdü. Sabah kondisyona yönelik antrenman gerçekleştiren bordo-mavili takım, akşamki antrenmanın büyük bölümünde yarı sahada çift kale maç yaptı. Akşam yapılan antrenmana sakatlıkları nedeniyle sezonu kapatan Musa, Risp ve Stepanov katılmadı. Hafif sakatlıkları bulunan Yattara, Gökdeniz ve Ayman'ın ise salonda çalıştığı bildirildi.Sayitoğlu eleştirdi
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Fenerbahçe'nin seyircisiz oynama cezasının, saha kapamaya çevrilmesini eleştirdi. Buna rağmen sahadan üç puanla ayrılacak tarafın bordo - mavililer olacağını söyleyen Sayitoğlu, İzmir Atatürk Stadı'nın kapasitesine dikkat çekerek, "Karar bir cezadan çok ödül gibi dursa da biz kulüp olarak geçmişten bu yana kurul kararlarına saygı göstermesini bildik. Bundan sonra da bu tavrımızda bir değişiklik olmayacak" diye konuştu.Aboneye bilet bedava
Bordo - mavililer, kulübün resmi dergisinin abone sayısını artırmak için promosyona girişti. Pazarlama departmanından yapılan açıklamaya göre, dergiye abone olan taraftarlara, ücretsiz bilet verileceği belirtildi. Buna göre yeni aboneler, Avni Aker Stadı'nda oynanacak Bursaspor maçını ücretsiz izleyebilecek. Maraton özel tribünü biletlerinin, 8-17 Mayıs tarihlerinde abone olanlara verileceği ifade edildi.


HABERLER
TARİHÇE
BAŞARILARI
AVNİ AKER STADI
KULÜP BAŞKANLARI
MİLLİYET ANA SAYFA