BİZE ULAŞINHABER İNDEKSİARŞiVYARDIMKÜNYE·  SON DAKİKA  
·  ANA SAYFA  
·  GÜNCEL  
·  SİYASET  
·  EKONOMİ  
·  YAZARLAR  
·  SPOR  
·  DÜNYA  
·  YAŞAM  
·  MAGAZİN  
·  SAĞLIK  
·  KADIN & MODA  
·  ASTROLOJİ  
·  OTOMOBİL  
·  ÇİZERLER  
·  BİLİM & TEKNİK  
·  TV'DE BUGÜN  
·  İŞ YAŞAMI  
·  OMBUDSMAN  
·  HAVA DURUMU  
·  CUMARTESİ  
·  PAZAR  
·  KÜLTÜR & SANAT  
·  SERİ İLAN  
Son sayıya ulaşamıyorum?


Okurlarımız bazen son sayıya ulaşamadıklarından ya da Milliyet İnternet Sitesinin güncellenmediğinden şikayet ediyorlar. Milliyet İnternet Sitesi 26 Kasım 1996 gününden beri aralıksız olarak her gün güncellenmektedir. Son sayıya ulaşamamanızın sebebi kullandığınız tarayıcının eski sayıyı bellekte tutması olabilir.

Eğer Microsoft Explorer kullanıyor iseniz:
Kullandiginiz tarayıcıda cache'ye erişmek icin üstteki menüden araçlar'a (tools) girin, en alttaki internet seçenekleri (internet options) bölümünü tıklayın. Cache'i temizlemek için Geçici internet dosyaları (temporary internet files) bölümündeki dosyaları sil (delete files) tuşuna basın. Aynı bölümde ayarlar'ı (settings) tıklayınız. Açılan menüde en üstteki sayfayı her okunduğunda (every visit to the page) kutusunu işaretleyin. Bunu yaptığınızda tarayıcınız sayfaya her bağlandığınızda sayfanın yenilenip yenilenmediğini kontrol edecektir.

Eğer Netscape Communicator kullanıyor iseniz:
Üstteki menüden edit'e girin. Açılan menüde en altta bulunan preferences'ı tıklayınız. Kategorilerden Advanced'ı seçin ve cache'e girin. Cache temizlemek için clear memory cache ve clear disk cache tuşlarına basın. Sayfa her açıldığında tekrar kontrol edilmesi için ise aşağıdaki kutulardan every time seçeneğini seçin.

Sayfaları yenileme
Milliyet İnternet sitesi gün boyunca yaşayan ve güncellenen bir sitedir. Ama yapılan güncellemeleri görmek için tarayıcınızı yenilemeniz gerekmektedir. Eğer explorer kullanıyorsanız üstteki menüde bulunan yenile (refresh) tuşuna basın ya da klavyenizdeki F5 tuşuna basın. Tarayıcınız netscape ise üstte bulunan reload tuşu bu işlemi yapacaktır.  GERİ  

© 2002 Milliyet