Counter-Strike Profesyonel Oyuncuları Derneği kuruldu

Counter-Strike: Global Offensive için profesyonel bir sendika olan ve uzun yılların ardından kurulan, Counter-Strike Profesyonel Oyuncuları Derneği (CSPPA) resmen açıklandı.

02 Temmuz 2018 - 11:26 | Son Güncelleme: 02.07.2018 - 11:28 |
A+A-
Haberler » Skorer » Skorer Diğer » E-Spor » Counter-Strike Profesyonel Oyuncuları Derneği kuruldu

Zübeyr Bozkurt / Skorer

Birliğe katılan oyunculara hukuki danışmanlık içeren birliğin günlük işlemleri, hukuk danışmanı Michael Døi ve Danimarka Elit Sporcular Derneği'nin CEO'su Mads Øland tarafından yönetilecek. 
 
Michael Døi dernekle ilgili olarak şu yorumu yaptı: “CS: GO'daki oyuncular için mümkün olan en iyi çalışma koşullarını güvence altına almak için çalışacağız, elbette sektörün özel niteliğini göz önünde bulunduracağız. CS: GO sözleşmelerinin nasıl yapılandırıldığı konusunda, sözleşmeler arasında kesinlikle büyük bir fark vardır ve kesinlikle imzalama sırasında rehberlikten yararlanabilecek oyuncular olacaktır. Amacımız oyuncuları en iyi şekilde temsil etmek ve tüm sahnenin olumlu yönde büyümesine yardımcı olmaktır. Bunu yapmak için pek çok olasılık görüyoruz. ”
 
Counter-Strike Profesyonel Oyuncuları Derneği'nin kurucu yönetim kurulu üyeleri şu şekilde:
 
-Andreas “Xyp9x” Højsleth
-Epitacio “TACO” de Melo
-Tarik “tarik” Celik
-Jonathan “EliGE” Jablonowski
-Jordan “n0thing” Gilbert
-Chris “chrisJ” de Jong
-Nathan “NBK-” Schmitt
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Afjet Afyonspor-Istanbulspor maçı nasıl sonuçlanır? Anket Bitiş Tarihi : 20.01.2019
oy ver
canlı skor
Şu an oynanan maç bulunmamaktadır.
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX