Aboneyim kahveye!

Popülerleşen kahve aboneliği sistemiyle dilediğiniz kahve sizin isteğinize uygun olarak taze bir şekilde hazırlanıp ayağınıza geliyor

Aboneyim kahveye!

Düzenli olarak taze ve kaliteli kahve tüketmek isteyenler için Avrupa’da popüler olan kahve aboneliği sistemi artık ülkemizde de yaygınlaşıyor. Kahve olmadan asla diyenlerdenseniz, bu hizmeti sunan markalardan bazılarını derlediğimiz listemize bir göz atın...

Size uygun paketi seçin

Aboneyim kahveye

Bireysel ve kurumsal müşteriler için farklı abonelik paketleri sunuluyor. Aylık, üç aylık ya da altı aylık seçenekler var. Hem öğütülmüş hem de çekirdek olarak seçiminizi abone olurken yapıyorsunuz. Kahvelerin yöresi, gramajı, adedi, öğütme derecesi gibi konularda size uygun olan paketi seçiyorsunuz. Hediye isterseniz de notunuzla birlikte dilediğiniz yere gönderiliyor.

Markanın portföyünde 60’dan fazla dünya kahvesi var. Tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Gönderim öncesi kavrulup dinlendirilen kahveler müşterinin beklentisi doğrultusunda kullandıkları ekipmana göre özel olarak öğütülüp ambalajlanıyor. En çok tercih edilen kahveler Guatemala, Kolombiya, Yemen, Honduras ve Etiyopya kahveleri.

Aylık abonelik fiyatları 30-69 lira arasında.

Her hafta yeni bir kahve

İnternet adresi üzerinden bir veya üç aylık seçeneklerle, her hafta farklı Single Origin ya da seçeneğe bağlı olarak aynı çekirdek kahveden abonelik yapılabiliyor. Kahveleri günlük olarak siparişe göre kavuruyor, taze olarak paketleyip kargoluyorlar.

En çok tercih edilen üyelik ACME’nin üç aylık aboneliği. Haftalık 250 gram kahve size ulaştırılıyor. Bu kahve daha çok çikolata, karamel ve daha koyu kavrulmuş kahve tatlarını sevenler için uygun. Daha maceracı aboneler ise Single Origin üyeliğini tercih ediyor. Bu seçimde her hafta kavurma departmanı yeni bir kahve paylaşıyor sizle.

Aylık üyelik 120, üç aylık üyelik 360 lira.

Ev kullanıcılarını hedefliyor

Tamamen ev kullanıcısını hedefleyen web tabanlı bir proje. Haftalık ya da 15 günlük gönderimler üzerinden bir, iki, üç ya da altı aylık opsiyonlar var. Kişiye özel abonelik açabiliyorlar. Örneğin kimi ofislere haftalık 10-12 paket gönderdikleri abonelikler var.

Kahveyi yapacak kişinin anında kendisinin en doğru öğütme seviyesine göre öğütmesini gözeterek kahveleri çekirdek olarak yolluyorlar.

Yeni jenerasyon kahve kuşağının doğal işlenmiş; bol aromatik, güzel kokulu; meyvemsi-çiçeksi karakteristikleri baskın Etiyopyaları tercih ettiğini söylüyorlar.

Listedeki kahvelerden istediğinizi seçebiliyorsunuz, belli fiyat baremindekileri seçmek gerekmiyor. Bir ay dört kahve 120, üç ay 12 kahve 340, altı ay 24 kahve 675 lira gibi seçenekler var. Kargo hizmeti de ücretsiz.

Kontrol kullanıcılarda

Üyelik başlatmak için standart alışveriş basamakları dışında ekstra işlem gerekmiyor. Üyelikle her seferinde sipariş vermekle, kart numarası, IBAN diye uğraşmaya gerek kalmadan taze kavrulmuş kahveniz kapınıza geliyor. Marka ücretsiz kargo ve yüzde 20’ye varan indirim olanağı sunuyor.

İşlemler sırasında bir sonraki hafta hangi kahve, hangi kavurma derecesinde kavrulacak ve hangi derecede çekilip gönderilecek, istediğinizi seçebiliyorsunuz. Üyelik arayüzü, teslimat periyodu ve adres gibi pek çok şeyin kontrolü kullanıcıya bırakılıyor.

Ofislere de hizmet veriyor

2015’te hizmet vermeye başlayan ve geçen sürede 10 bini aşkın üyeye ulaşan marka yalnızca perakende olarak değil, aynı zamanda ofisler için de OfficeBox kutuları veriyor. Bu kutularda da her ay sürpriz hediyeler iletiliyor.

Üyeler ister tek seferlik isterlerse üç, altı veya 12 aylık üyeliklerden yararlanabiliyor. Tamamen müşterinin oluşturacağı bir kutu içerisinde talebinize göre kavrulmamış, çekirdek veya öğütülmüş olarak kahve kutunuzu tamamlayabiliyorsunuz.

Abonelik fiyatları 25.99 liradan başlıyor ve tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo imkanı sunuluyor.

16 Eylül 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber