Afrika esintili renkli tasarımlar

Fabricca Design, Afrika kültüründen esinlenen, rengarenk kumaş ve taşların kullanıldığı tasarımlar sunuyor

Afrika esintili renkli tasarımlar

Uzun yıllardır takı tasarlayan Dilara Karayazı’nın hikayesi, kendisi ve yakın çevresi için yaptığı tasarımların büyük ilgi görmesiyle başlıyor. Farklı, yenilikçi bir marka yaratmayı hedefliyor ve doğru materyalleri özgün bir şekilde bileştirdiğine inandığı zaman Fabricca Design’ı piyasaya sunuyor.

Afrika kültüründen, doğallığı, çeşitliliği ve özellikle renklerinden esinleniyor tasarımlar. Karayazı “Geleneksel Afrika stili tribal takıları, günümüzün tasarım akımlarıyla harmanlayarak şık ve çarpıcı aksesuarlar tasarlıyoruz. Tasarımlarımızla son yılların gözde trendlerinden bohem şıklığı yakalayabileceğinizi düşünüyoruz” diyor.

Modellerin hepsi elde dikiliyor. Bütün tasarımların ana materyali kumaş. Karayazı “Farklı renk ve desenlerdeki kumaşlardan halatlar hazırlayıp tasarımlarımızı bunlar üzerine kurguluyoruz. Kumaşın yanında doğal taşlar, altın kaplama aparatlar, boncuklar, ipler kullanabiliyoruz” diye anlatıyor hazırlama sürecini. Her yaştan müşterilerinin olduğunu belirtiyor ve tasarımlarının hediye olarak da çok tercih edildiğini ekliyor.

Ağırlıklı olarak kolye modellerinin olduğu markada küpe, bileklik, saç bandı ve broşlar da sunuluyor. En çok sevilen tasarımların doğal taş kullanılan modeller ile choker kolyeler olduğunu belirtiyor Karayazı. Şu an en çok talep gören modeller ise yaz mevsiminin de etkisiyle doğal taşlı, desenli ve renkli kolyeler ile püsküllü küpeler...

Devran Çağlar son yolculuğuna uğurlandıDevran Çağlar olarak bilinen şarkıcı Mustafa Dağlar'ın cenazesi, Muğla'nın Marmaris ilçesinde toprağa verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber