“Ah o gemide ben de olsaydım”

Royal Caribbean Cruise, Türk misafirlerine uygun fiyatlara Karayip turu ve Miami’de bir gece konaklama imkanı sunuyor

“Ah o gemide ben de olsaydım”

Dünyanınen büyük cruise firmalarından biri sayılan Royal Caribbean Cruise, Türk Hava Yolları’nın (THY) Türkiye’den Miami’ye direkt sefer başlatmasıyla özel bir paket hazırladı. Bu paket Türk gezginlere uygun fiyata THY ile gidiş dönüş bileti, 1 gece Miami’de konaklama ve dünyanın en büyük cruise gemisi Allure of the Seas ile 7 gece 8 günlük bir Karayipler seyahatine çıkma imkanı sağlıyor.

İkinci kişiye indirim

Bu gemi turuna katılanların önünde iki seçenek olacak:

Ya Jamaika, Haiti, Meksika’yı ya da Bahamalar’ı, St. Thomas ve St. Marteen adalarını görecekler. Bu turlar her hafta dönüşümlü olarak yapılacak. Yolculuğun fiyatları ise THY ile gidiş dönüş bileti, Miami’de bir gece konaklama ve gemi turu da dahil 1.999 avrodan başlıyor. Yolculuğa katılacak ikinci kişi de yüzde 50 indirimden faydalanıyor. Royal Caribbean Cruise’un bu turu 15 Mart’a kadar devam edecek.

“Ah o gemide ben de olsaydım”


Miami’de bir gece konaklama da bu özel seyahat paketine dahil.

Cem Yılmaz’dan 'Karakomik Filmler' eleştirilerine yanıtKomedyen Cem Yılmaz, 'Karakomik Filmler' serisinin ilk filmleri '2 Arad' ve 'Kaçamak'ın Eskişehir’deki gösteriminde sevenleriyle bir araya gelirken, sosyal medyadan yapılan eleştirilere yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber