Geri Dön

Bu hafta ne var ne yok

PAZARTESİKONSERBorusan’la “klasik pazartesi”l Aynı akşam hem Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO) hem de Borusan Quartet birer konser verecek

Bu hafta ne var ne yok

PAZARTESİ

KONSER
Borusan’la “klasik pazartesi”
l Aynı akşam hem Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO) hem de Borusan Quartet birer konser verecek. Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium’undaki konserde Sascha Goetzel şefliğindeki BİFO, piyanist Anna Vinnitskaya’yı konuk edecek. Saat 20.00’de başlayacak konserin biletleri 45, 65, 85 ve 130 lira. Borusan Quartet ise Taksim’deki Martı Otel’de olacak. Beethoven’ın eserlerinin seslendirileceği konser de saat 20.00’de başlıyor. Biletler 20 ve 40 lira.

SALI

TİYATRO
Üç kuşak süren bir hikaye
l Bir ailenin üç kuşak süren trajik hikayesini anlatan “Yüksek Derece” adlı oyun Beyoğlu’ndaki Hayal Perdesi’nde sahnelenecek. Saat 20.00’de başlayacak oyunun biletleri 24 ve 34 lira.
KONSER
l Viyana Oda Orkestrası, İş Sanat Kültür Merkezi’nde konser verecek. Saat 20.00’de başlayacak konserin biletleri 67, 77, 88 ve 128 lira.

ÇARŞAMBA

Aerosmith için son günler

KONSER
l Rock’n roll’un efsane grubu Aerosmith, dünya turnesi kapsamında İTÜ Stadyumu’nda bir konser verecek. Konser günü kapılar saat 18.00’de açılacak. Biletler ise 110 ile 650 lira arasında değişiyor.
FESTİVAL
l Babylon’da gerçekleşecek Avant Art Festivali kapsamında Türkiye’den The Ringo Jets ve Haossaa ile Polonya’dan Pole ve Kurws sahneye çıkacak. Konserler 21.30’da başlıyor. Biletler 28 lira.

PERŞEMBE

KONSER
Gür Akad’ın 30’uncu yılı
l Kariyerinin 30’uncu yılını kutlayan
Gür Akad, KadıköySahne’de. Saat 22.30’da başlayacak konserin biletleri 23 lira.
l Duman, Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş kampüsünde sahneye çıkıyor. Konser 21.00’de başlayacak. Biletler 35 lira.

CUMA

KONSER
Hardwell ile buluşma
l Dünyaca ünlü DJ Hardwell ilk kez İstanbul’da. DJ Maçka Küçükçiftlik
Park’ta Türk müzikseverlerle buluşacak.
Konserin biletleri 145, 385 ve 585 lira.
l Arp sanatçısı Şirin Pancaroğlu ve besteci Hasan Uçarsu, CRR Konser Salonu’nda... Konser saat 20.00’de başlayacak. Bilet fiyatları 28 ile 83 lira arasında değişiyor.

BUGÜN BU GECE NEREYE GİTMELİ?

KONSER

Bol ödüllü genç piyanist

l Henüz 24 yaşında olmasına rağmen birçok prestijli ödüle layık görülen Çin asıllı Amerikalı piyanist Claire Huangci, Sabancı Müzesi’nde bulunan The Seed’de bir konser verecek. Saat 20.00’de başlayacak konserin biletleri
120 lira.
l Mehmet Erdem, Garajistanbul’da hayranlarıyla buluşuyor. Konser saat 23.00’te başlayacak. Biletler 45 lira.
l Kurban, Taksim’deki
The Mekan’da sahneye çıkacak. 22.30’da başlayacak konserin biletleri 28 lira.
l Elektronik müziğin önemli isimleri Moullinex&Xinobi, Cue İstiklal’de saat 22.00’de bir konser verecek. Biletler 34 lira.
TİYATRO
l Yılın En Başarılı Prodüksiyonu başta olmak üzere Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri’nden toplam dört ödül kazanan “Arturo Ui’nin Önlenebilir Tırmanışı” oyunu Beyoğlu’ndaki Sahne Pulcherie’de. Temsil 20.30’da başlıyor. Biletler
24 ve 34 lira.

YARIN İÇİN PROGRAM YAPIN

FESTİVAL
İstanbul’un ilk
klasik gitar festivali
l 1. Uluslararası İstanbul Klasik Gitar Festivali kapsamında İstanbul Gitar Ensemble, Caddebostan Kültür Merkezi’nde saat 20.30’da konser verecek. Biletler 45 ve 90 lira. Festival programına www.istanbulclassicalguitarfestival.com’dan ulaşılabilir.
KONSER
l Bostancı Gösteri Merkezi’nde Candan Erçetin konseri var. Saat 16.00’da başlayacak konserin bilet fiyatları 34 ile 100 lira arasında değişiyor.

Sergi

Bu sergi teknolojinin ürünü
İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Enerji Müzesi, 12 Mayıs’tan
31 Mayıs’a kadar yeni medya temalı “Formsuz” isimli sergiye ev sahipliği yapacak. Türkiye’den ve Sırbistan’dan sanatçıların eserlerinin görülebileceği serginin küratörleri Derya Yücel ve Una Popovic.

Kırkparelere yakından bakın!
Tekstil Sanatları Derneği’nin “Kırkpare-Patch”
sergisini görmek için bugün son gün. Sergi Askeri Müze
ve Kültür Sitesi, Hasan Rıza Sergi Salonu’nda. İki yılda
bir düzenlenen “Kırkpare-Patch” sergileri, Türkiye’nin
yanı sıra Amerika, Belçika, İngiltere, Japonya, Macaristan
ve Yunanistan gibi ülkelerden gelen “patchwork”çülerin eserlerine de yer veriyor.

18 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteniİşte magazin dünyasında öne çıkan gelişmeler...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber