Bu hafta ne var ne yok

Sezen Aksu dört gün üst üste Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıkacak.

Bu hafta ne var ne yok

PAZARTESİ

Yeni şarkının nakaratına siz karar verin

KONSER
l Sezen Aksu dört gün üst üste Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıkacak. Fahir Atakoğlu önderliğindeki Acoustic Band’in yanı sıra Mustafa Ceceli ve Erdem Yörük’ün de Aksu’ya eşlik edeceği konserde bir ilk yaşanacak: Aksu nakaratına karar veremediği yeni şarkısınının sözlerini oylamaya sunacak. Saat 21.15’te başlayacak konserin biletleri 110, 135, 165, 215 ve 270 lira.
Tiyatro
l H. Can Utku’nun yazıp yönettiği n“3 Yapraklı Yonca” oyunu gençliğini 80’li yıllarda yaşamış kuşağa bir aşk ilişkisi ekseninde daha yakından bakmaya davet ediyor. 21.15’te Enka Açıkhava Sahnesi’ndeki oyunun biletleri 25 ve 45 lira.

SALI

KONSER
Mütevazı rock konseri
“Mütevazı rock yapıyoruz ama tersi de olabilir” diyen rock topluluğu Yok Öyle Kararlı Şeyler’in konseri saat 22.30’da Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde. Biletler 23.50 lira.

ÇARŞAMBA

KONSER
Mercan Dede ve konukları
Zorlu PSM’de Mercan Dede’nin sanat yönetmenliğini üstlendiği Özel Ramazan Projesi’nin kapanış gecesinde Mercan Dede Ensemble’a dünya müziğinin önemli vokal sanatçılarından Azam Ali ve Türk Halk Müziği sanatçısı
Zara konuk sanatçı olarak eşlik edecek. Saat 21.30’da başlayan etkinliğin bilet fiyatları 62-135 lira.

PERŞEMBE

KONSER
Sevenleriyle buluşacak
Bulutsuzluk Özlemi 22.30’da Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde sahneye çıkacak. Konserin biletleri 28.50 lira.

CUMA

KONSER
Bağlama Orkestrası sahnede
Halk müziğinin ustalarından Arif Sağ, bir diğer usta Erdal Erzincan’ın öğrencileriyle birlikte hayata geçirdiği Bağlama Orkestrası ile beraber ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verecek. Saat 21.15’te başlayacak konserin biletleri 24, 34 ve 45 lira.

BUGÜN BU GECE nereye gitmeli?

Nilüfer’le zamanda yolculuk

KONSER
l “Avea ile Yıldızlar Açıkhava Sahnesi’nde” konser dizisi devam ediyor. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nun bugünkü konuğu Nilüfer. Nilüfer konserde kendi şarkılarıyla birlikte 70, 80 ve 90’ların popüler şarkılarını da seslendirecek. Saat 21.30’da başlayacak konserin biletleri 66 ile 187 lira arasında.
l Norveç cazının ustaları Hakon Kornstad, Ingebrigt Haker Flaten ve Jon Christensen’den oluşan trio Zorlu Center PSM’de Ramazanda Caz Festivali’nin kapanış konserini verecek.
Saat 21.30’da başlayacak konserin biletleri 56 lira.
l İlham Gencer’le tanıştıktan sonra müziğe adım atan kimya mühendisi İpek Dinç Yüce 22.30’da Nardis Jazz Club sahnesinde olacak. Giriş 40 lira.

SEMİNER
Osmanlı’nın şerbet kültürü Anadoluhisarı’ndaki Salon İstanbul’da düzenlenecek “Osmanlı’da Şerbet ve Şerbetlik Kültürü” başlıklı seminerde tartışılacak. Saat 11.00’de başlayacak seminerin biletleri 95 lira.

YARIN için program yapın

KONSER
Uzun bir aradan sonra Harbiye’de
Teoman uzun bir aradan sonra ilk kez Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlerle buluşacak. Konser saat 21.30’da başlıyor. Bilet fiyatları ise 66 ile 162 lira arasında değişiyor.

Sergi

İkisini de mutlaka görün

Suna ve İnan
Kıraç Vakfı Pera Müzesi’nde yer alan “Andy Warhol: Herkes için Pop Sanat” ile İngiliz çağdaş sanatçı Stephen Chambers’ın son 20 yıla uzanan baskıresim
ve yağlıboya yapıtlarını içeren “Stephen Chambers: Büyük Ülke ve Diğer Hikâyeler” sergilerini görmek için yarın
son gün.

Instagram’dan sergiye
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki Primeclass Lounge gazeteci ve gezi
yazarı Levent Özçelik’in
“Instagram Günlüğü” kitabında yer alan fotoğraflara ev sahipliği yapıyor. Özçelik’in fotoğrafları yıl boyunca sergilenmeye
devam edecek.

18 Kasım 2019 Magazin Bülteni18 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber