Bu hafta ne var ne yok?

Haftasonu plan yapmadıysanız; konser, tiyatro, sinema gibi aktivite planlarının yer aldığı haftanın etkinlik programına göz atmanızı tavsiye ediyoruz...

Bu hafta ne var ne yok?

Bugün

Zorlu’da Halloween

- Indie rock grubu Gengahr, 21.00’de Garaj İstanbul’da. Bilet fiyatı 24.5 lira.

- Gökhan Türkmen, 22.00’de Kadıköy Dorock XL sahnesinde. 60 lira.

- “Halloween Party Bloody Techno” kapsamında Çizenbayan, Stiv Hey ve Rob Hes, 22.00’de Zorlu PSM Studio’da. Biletler 30 lira.

- Zorlu Alışveriş Merkezi 4 yaş üzeri çocuklar için ücretsiz Lego yapım etkinliği düzenliyor.

- Emaar Square Mall’un konsept mekanı Brasserie D’or 20.30’da Elif Çağlar & Çağrı Sertel Duo’yu ağırlıyor.

- Teos Antik Boğaz’da bir teknede 15.00 - 20.00 saatleri arasında plak mezatı düzenliyor. Hareket noktası ise Balat.

Yarın

Bu hafta ne var ne yok

29 Ekim’e özel kutlama

- Athena 21.00’de Aya İrini Müzesi’nde. Bilet fiyatları 205 liradan başlıyor.

- Pera Müzesi’nin “Türk Müziği Konserleri” 15.30’da “Selahattin İçli” konseriyle başlıyor. Etkinlik 20 lira.

- Watergarden İstanbul, 19.00’da Cumhuriyet’in 94. yılını Golden Horn Brass performansı ile kutluyor.

- Trump Alışveriş Merkezi’ndeki KidzMondo’da Cumhuriyet Bayramı kapsamında çocuklara bayrak yapım atölyesi düzenlenecek.

Fazıl Say ile buluşun

- Ünlü piyanist Fazıl Say ve çellist Nicolas Altstaedt, pazartesi 21.00’de Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde dinleyicileriyle buluşuyor. Bilet fiyatları 205 ila 250 lira arasında.

KONSER

- Sunay Akın ve İlhan Şeşen, “Aşk Şarkıları ve Öyküler” programıyla pazartesi saat 20.30’da Caddebostan Kültür Merkezi sahnesinde. 67 lira.

- Levent Yüksel, çarşamba günü 21.30’da Beyrut Performance sahnesinde olacak. Etkinlik fiyatı 62 liradan başlıyor.

- Ben Frost, çarşamba saat 21.30’da Salon İKSV’de. Biletler 31 ila 56 lira arasında.

- İran asıllı multidisipliner sanatçı Sevdaliza, çarşamba saat 20.30’da Babylon sahnesinde olacak. Bilet fiyatları 30 liradan başlıyor.

- “Harry Potter ve Felsefe Taşı” filminin John Williams imzalı müzikleri cuma 20.30’da canlı orkestra eşliğinde Zorlu PSM’de. Etkinlik fiyatı 230 liradan başlıyor.

- Ceza, cuma günü Big Boyz Festival kapsamında 12.00’de KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak. Biletler 24.50 ila 50 lira arasında.

- İş Sanat Konser Salonu’nda genç sanatçılar Umut Sağlam ve Yiğit Karataş, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’yla birlikte sahnede olacak. Bilet fiyatları 20 ila 120 lira arasında.

TİYATRO

- Başrolünü Haldun Dormen’in oynadığı “Kibarlık Budalası” pazartesi 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde. Etkinlik fiyatları 33.50’den başlıyor.

- Genco Erkal’ın “Yaşamaya Dair” adlı müzikli gösterisi salı 20.30’da KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi’nde. Biletler 42 ila 67 lira arası.

- Mehmet Birkiye’nin yönettiği “39 Basamak” çarşamba 20.30’da Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde. Bilet fiyatları 40 ve 70 lira.

- “Kadın Aklı Erkek Aklı” oyunu perşembe 20.30’da Kadıköy Tiyatro Ak’la Kara’da. Biletler 30 ila 40 lira.

- Enver Aysever’le “Aykırı Kumpanya”, cuma 20.30’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde seyirci karşısında. Bilet fiyatı 36 liradan başlıyor.

- İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 29 Ekim haftası boyunca sahnelerini ücretsiz açacak. Davetiyeler gişelerinden ve websitesinden temin edilebilir.

ETKİNLİK

- CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Izaka Restaurant, kasım ayında Karadeniz Geceleri’ne ev sahipliği yapacak. Volkan Arslan ve Yasemin Yıldız’ın performanslarıyla 3 Kasım’da başlayacak olan etkinlik 11, 17 ve 24 Kasım tarihlerinde tekrarlanacak.

- 31 Ekim akşamı Kadıköy Dorock XL’da Halloween partisi düzenlenecek. Giriş ücretsiz. Ayrıca katılımcılara ücretsiz makyaj da yapılacak.

- Almanya’dan bir oda müziği dörtlüsü olan Salut Salon, Türkiye’de ilk defa bugün 21.00’de Aya İrini Müzesi’nde. Biletler 130 ila 300 lira arasında değişiyor.

DİYARBAKIR ERGANİ İLKÖĞRETİM OKULUNA GİTTİK - VLOGTürkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve Lenovo Diyarbakır Ergani İlköğretim Okulu için hazırladıkları projeye Milliyet Teknoloji Editörümüz Batuhan Dönertaş'ı davet etti. Hayata geçirilen proje kapsamında Diyarbakırlı çocuklar, son teknolojik ekipmanlara kavuşarak, birbirinden farklı alanlarda bilim ve teknolojik yeniliklere ayak uydurdular.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber