Çeşme Festivali’nde sürpriz isimler

Eurovision ikincisi Ani Lorak ve Yunan Vassilis Saleas’ı dinlemek mümkün olacak

Çeşme Festivali’nde sürpriz isimler

Çeşme Festivali’nin bu yıl 19’uncusu düzenlenecek. Çeşme Deniz Şenlikleri ve Uluslararası Çeşme Şarkı Yarışması adı altındaki etkinlikler, 30 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.
Bengü ve Şafak Karaman’ın birlikte sunacağı Uluslararası Şarkı Yarışması’nda Yunan klarnet ustası Vassilis Saleas ve Eurovision ikincisi Ukraynalı Ani Lorak da sahneye çıkacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çeşme Belediyesi, Ege Televizyonu ile Radyo Ege’nin işbirliğinde SunExpress’in katkısıyla gerçekleşecek organizasyonda yüzme yarışları, sergiler, defileler, meydan konserleri düzenlenecek.
Festival, 2 Temmuz Çarşamba günü Mojito Beach Club’daki açılış kokteyli ile başlayacak. Uğurhan Akdeniz Ajans’ın düzenleyeceği defilede; Şenay Akay, Tanya, Duygu Akdeniz gibi mankenler podyuma çıkacak. Defilenin hemen ardından İsveçli grup Exposed bir şovla sahnede olacak.
Meydan konserlerinin hemen öncesinde Ersin Show ve Süperstarz Dance Group Çeşmelileri gösterileriyle coşturacak. Ceza da 4 Temmuz Cuma saat 21.00’de Çeşme Meydan’da konser verecek. Kapanış, 5 Temmuz Cumartesi gecesi 5 bin 500 kişilik amfitiyatroda 10 ülkenin katılacağı şarkı yarışmasıyla olacak. Klarnetin sihirbazı olarak nitelendirilen Yunan müzisyen Vassilis Saleas ve bu yılki Eurovision’da Ukrayna adına yarışıp ikinci olan seksi şarkıcı Ani Lorak da katılacak.

21 Eylül 2019 Magazin Bülteni21 Eylül 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber