En yeni En moda

Singapurlu ustaların el yapımı timsah derisi çantaları artık Türkiye’de. Kwanpen marka çantalar klasik renklerin yanı sıra göz alıcı floresan renkleri ile de Nişantaşı’ndaki yeni mağazasında.

En yeni En moda

Renkli timsahlar
Buradaki çantaların fiyatları 1000-9500 dolar arasında.

Babalara indirimli uçuş
Babalar Günü armağanlarından biri de uçak bileti olabilir. Babalar da çocukları ile güzel bir tatil yapmayı planlarlarsa Pegasus’un yüzde 30 indirimli biletlerinden yararlanabilirler.


Farklı bedende satış
Marks&Spencer yeni yaz koleksiyonunda yer alan aynı model bikinilerin altını ve üstünü farklı bedende alma olanağı sunuyor.
Yandaki çiçekli bikini altı 19,90, üstü 29,90 TL.

En yeni En moda188 şarap arasından seçildi
İkincisi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Masters of Wine Weekend İstanbul’da Mahzen Vinkara Kalecik Karası (2009) en iyi kırmızı şarap seçildi. 188 şarap arasında, yerli üzümlerden kırmızı şaraplar kategorisinde Vinkara 92 puan aldı. Şarap
eylül ayında piyasada olacak.

Suşi kursu
Yemek pişirme meraklıları gittikçe artıyor. Klasik mutfaklardan sonra Uzak doğunun egzotik lezzetlerine yönelenler için Mövenpick’te suşi kursları başladı. Kurs kişi başı 95 TL.
En yeni En modaSerinleten kahve tadı
Yazın gelmesi ile soğuk ferahlatıcı yeni lezzetler raflarda. Algida’dan Cafe Zero bunlardan biri.


Klasik bir lezzet
Divan Pastanesi’nin en eski lezzetlerinden biri olan Rokoko yeni seçenekleri ile satışta. 6-8 kişilik olanı
46 TL, 10-12 kişilik olanı 76 TL.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber