Ercan Arslan’a iki yarışmadan üç ödül

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Ülker tarafından düzenlenen Herkes için Futbol fotoğraf yarışmasının kazananları belli oldu.

Ercan Arslan’a iki yarışmadan üç ödül

Toplamda 1407 eserin katıldığı yarışmanın basın kategorisinde Milliyet gazetesinden Ercan Arslan’ın “Kızlar” adlı fotoğrafı birinci, “Çadır Kent” isimli eseri ikinci oldu. Basın ve amatör olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilen “Futboldaki Mutlu Anlar” temalı yarışmanın basın kategorisinin üçüncüsü “Sokakta Futbol” isimli eseriyle Doğan Haber Ajansı’ndan İbrahim Laleli oldu. Amatörler kategorisinde ise Murat Ersin Yılık’ın “Top” isimli fotoğrafı birinci, Ahmet Fatih Sönmez’in “Afiş” isimli fotoğrafı ikinci, Ercan Enterli’nin “Gün Batımında Futbol” isimli eseri üçüncü oldu.
Arslan ayrıca Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği (AFSAD) ile işbirliği içinde Avrupa Gönüllülük Yılı’nı kutlamak amacıyla düzenlenen “Gönüllü Ol! Fark Yarat!” fotoğraf yarışmasının kazanan üç isimden biri oldu. Melih Sular ve Evren Özesen’in de ödül aldığı yarışmanın sergisi Ankara Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde görülebilir.

16 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber