Gündüz spor, gece parti

Boğaziçi Üniversitesi’ndeki Sports Fest’e 17 ülkeden toplam 850 sporcu katılacak. Gençler akşamları ise parti ve konserlerde dans edecek

Boğaziçi Üniversitesi’nin 29. Uluslararası Spor Festivali bu yıl 15-18 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek. Bu yıl da Fransa, Almanya, Polonya, Litvanya, Hollanda, Portekiz, Rusya, Danimarka, Sırbistan, Hırvatistan, Macaristan, Gürcistan, İsviçre, Romanya, Belçika, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Bulgaristan, Pakistan, Lübnan, Gürcistan ve Fas gibi ülkenin 35 farklı üniversitesinden toplam 850 sporcu katılacak. Festival süresince 20 dalda spor karşılaşmaları, animasyonlar, geceleri ise parti ve konserler olacak. Ayrıca bu yıl gün boyu yapılacak çok özel beyzbol, korfball, tripela gösteri maçları ve Hint dansından Afrika dansına kadar çeşitli şovlar olacak. Festivalin son gecesinde Sortie’de “Now or Never Party”si düzenlenecek.

Sivas Katmeri tescillendiSivas yöresine özgü lezzet taşıyan Sivas katmeri, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından coğrafi işaret alarak tescillendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber