İş Sanat’ta modern bale

İş Sanat’ta modern bale

İş Sanat’ta modern bale

İş Sanat’ta modern bale

İş Sanat, 1 Mayıs’ta Zeynep Tanbay Dans Projesi’ni izleyici ile buluşturuyor. Gösteride Zeynep Tanbay’ın yanı sıra Yugoslav asıllı Leo Mujic ve Isidora Stanisic ile Stutgart Balesi dansçılarından Lior Lev yer alıyor. Proje, koreografisi Zeynep Tanbay, Lior Lev ve Mustafa Kaplan’a ait solo, düet ve iki trio çalışmadan oluşuyor. Tel: (0212) 316 00 00

Yüzük sadece başlangıç
Wedding 2001 Ev ve Evlilik Hazırlıkları Organizasyonu bu yıl Beşiktaş -Barbaros Bulvarı’ndaki Yıldız Sarayı’nda yapılıyor. Silahhane Binası’nda özel bir dekor ile hazırlanan organizasyon, gelin ile damadın her türlü ihtiyacını aynı çatı altında buluşturuyor. 29 Nisan’a kadar sürecek olan Wedding 2001’de, ünlülerin gardıroplarından ve evlerinden seçme mobilya ve aksesuvarların ikinci el satışa sunulduğu The Pazar köşesi de yer alıyor.

Gazebo’da Uzakdoğu günleri
Çırağan Kempinski, güzel mekanlarda değişik lezzetler arayanları mayıs ayı boyunca Uzakdoğu mutfağı ile buluşturuyor. Her gün 12.00 ila 14.00 saatleri arasında Gazebo’nun özel Noodle Büfesi’nde dört seçenekle hazırlanmış "Uzakdoğu Usulü Erişte Yemekleri" mönüsüyle öğle yemeğinizi farklılaştırabilirsiniz. Tel: (0212) 258 33 77

Sinemayla yarım asır
İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı tarafından gerçekleştirilen 20. Uluslararası İstanbul Film Festivali çerçevesinde "Alexandre Trauner: Sinemayla 50 Yıl" adlı bir sergi düzenleniyor. Fransız Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda düzenlenen sergide Trauner’in tabloları, eskizleri ve fotoğrafları yer alıyor. Sergi, 12 Mayıs’a kadar gezilebilir.

Lolipop’lu doğum günü
Artık çocukların da parti vermek için özel bir mekanları var. Lolipop Partievi, çocukların yanı sıra anne-babaların katılımının da sağlandığı yaratıcı oyunlar ve ev yapımı lezzetli ikramlarla doğum günlerini neşeli ve eğlenceli bir şölene dönüştürmeyi amaçlıyor. Tel: (0216) 368 76 86

Digimon, oyuna çağırıyor
Çizgi film Digimon’un eğlenceli dünyası, Carrefoursa Vega Alışveriş Merkezi’ne geliyor. Digimon oyuncaklarıyla oynamak ve eğlenceli bir gün geçirmek isteyen çocuklar, 5-6 Mayıs’ta Ümraniye Carrefoursa Vega’ya, 12-13 Mayıs tarihlerinde ise Carrefoursa İçerenköy Alışveriş Merkezi’ne davetli.

İngiliz dalgası Kemancı’ya vurdu
Kemancı’da, her çarşamba ve cumartesi akşamı "Efes Dark Britwave Nights" düzenleniyor. 30 Haziran’a kadar devam edecek olan partilerde, Suitcase rock grubu ve DJ’ler Suede, Pulp, gibi İngiliz rock gruplarından popüler parçalar çalıyor.

Krizden etkilenmeyen yatırım: Antika
Antik A.Ş., yarın saat 14.00’te Swissotel’de düzenleyeceği 209. müzayede ile 20. yılını kutluyor. İlk defa koleksiyonerlerle buluşacak olan sürpriz eserlerin de yer aldığı müzayede, Turgay Artam yönetiminde yapılacak. Müzayedede satışa sunulacak olan 300 eser arasında 17. yüzyıla tarihlenen tombak alem ve Sultan II. Abdülhamid tuğralı, pırlantalarla bezeli tabaka da yer alıyor.

CUMARTESİ

19 Kasım 2019 Magazin Bülteni19 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber