Maariflilerin “talaş”ı bugün

Kadıköy Anadolu Lisesi mezunlarının okulda buluştuğu Talaş Böreği Günü, -ya da mezunların arasında kullandığı kısaltmayla “talaş”- bugün gerçekleştirilecek.

Her sene olduğu gibi, okulun mezunlar derneği KALİD’in organizasyonunda okul bahçesinde düzenlenen etkinlik 14.00-19.00 arası.
Mezuniyetlerinin 25’inci yılını kutlayan 1984 çıkışlıların 25.Gümüş Yıl Sertifikası alacağı organizasyonda Kristal Martı Ödülleri de dağıtılacak. Bu ödüller, son bir yıl içinde kendi alanında önemli başarılara imza atmış mezunlara veriliyor. 2009’da buna layık görülen isimler  1971 mezunu Prof. Erol Balkan; 1984 mezunu Prof. Dr. Murat Günel ve 1997 mezunu Elif Şimşek.
Aidat borcu olmayan KALİD üyeleri arasında yapılacak çekilişle dizüstü bilgisayardan Iphone’a kadar pek çok hediyenin dağıtılacağı “talaş”ta Martı İş Paylaşım Standı adlı yeni bir uygulama da var bu yıl. Böylece şirketini veya işini tanıtmak isteyen  Maarifliler arasında ticari bir buluşma ve bağlantı kurma fırsatı doğacak.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber