Mutluluğa eşlik eden tasarımlar

Gelin buketi, lohusa tacı, yaka çiçeği gibi tasarımlar yapan Bunchila’nın hedefi insanların mutluluklarına ve heyecanlarına eşlik etmek, hayatlarına dokunmak

Mutluluğa eşlik eden tasarımlar

Evlenirken her şey istediği gibi olan bir gelin bulmak zor. Özellikle gelin çiçeği, minik gibi görünen ama en büyük sorunlardan biri. Gözde Elbeyli Karslıoğlu da bu sorunu yaşayanlardan biri. Ama o kendi gelin buketi ve tacını hazırlayarak farkında olmadan markası Bunchila’nın ortaya çıkmasını sağlamış.

Markanın merkezinde buketler var ancak talep halinde saç ya da kolye / boyun aksesuarları, bileklik, yaka çiçekleri bulabilirsiniz. Ayrıca lohusa tacı, anne-bebek seti modelleri de var. Lohusa terliği, kapı süsü gibi seçenekleri de yolda.

Mutluluğa eşlik eden tasarımlar
Karslıoğlu, Gaziantep, Ankara, İspanya, İtalya gibi birçok yerde yaşadığı için tasarımlarında bu kültürlerin etkisi var.

İşi çiçekler ve renkler olunca ilham kaynağının başında doğanın geldiğini de belirtiyor. Vazgeçilmez noktaları ise kullananlar tasarımlarını hatıra olarak da saklamak istediği için; özgünlük, temiz işçilik ve tabii ki renk-çiçek uyumu.

Tesadüfler sonucu tasarımlarının “No: 309” dizisinde kullanılması da henüz yedi aylık olan Bunchila’ya ilgiyi artırmış. Diziyi izledikten sonra Lale’nin gelin buketini, lohusa tacını ya da Onur’un düğündeki yaka çiçeğini sipariş veren çok olmuş. Hedefleri “insanların hayatına dokunmak” olan markanın böylece birçok insana ulaşmış olması da onları çok mutlu etmiş. Karslıoğlu, “İnsanların mutluluklarına eşlik etmenin verdiği keyif tarifsiz” diyor.

Mutluluğa eşlik eden tasarımlar

Önceden sipariş şart

BunchIla’nın var olan birçok seçeneğinin dışında dilerseniz kendi isteklerinizi de belirtip yepyeni tasarımlar da yaptırabiliyorsunuz. Siparişlerin tek tip ürünlerde en az bir hafta, set çalışmada ise en az iki hafta önceden verilmesini öneriyorlar. Fiyatları ise işçilik, kullanılan çiçek sayısı, cinsi ve maliyetine göre değişiyor. Buketler 165-275, taçlar 60-130, yaka çiçekleri 15-20, bileklikler ise 20-30 lira arasında. Set ve adetli siparişlerde indirim uyguluyorlar. Oleg Cassini’ye özel tasarladıkları buketler ise markanın mağazalarında 195-225 lira aralığında satılıyor.

Sivas Katmeri tescillendiSivas yöresine özgü lezzet taşıyan Sivas katmeri, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından coğrafi işaret alarak tescillendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber