Ne var ne yok

Konser...Caz...Klasik...Sergi...

Ne var ne yok

Konser
Şiddete karşı

Hürriyet’in “Aile İçi Şiddete Son” konserlerinde bu yıl Nilüfer, ünlü rock’çılarla sahnede olacak. 9 Mart’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek konserin biletleri Biletix’te.


Eurovision’cular burada
2011 Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi temsil edecek olan Yüksek Sadakat, Jolly Joker Balans’ta sahneye çıkacak. Biletler Biletix’te.

Fado gecesi
Portekizli genç Fadocu Ana Moura 7 Mart Pazartesi akşamı 20.00’de Cemal Reşit Rey’de olacak. Biletler Biletix’te 17-34 TL arası.

Astronotlar yine geldi
İrlandalı elektronik ve rock grubu God Is An Astranout 9 Mart gecesi Romeo Juliet Performance Hall’da. Konserin fiyatı 45 TL. Kapı açılışı 21.00’de.

Kabinde bir seks ikonu
Porno film yıldızı olarak ünlenen ama entelektüel ve aktivist yanı da bilinen Sasha Grey bugün Roxy’de olacak. 24.00’te başlayacak gecenin biletleri Biletix’te 60 TL.

Caz
Ödüllü grup

Off-Broadway müzikallerinden “Our Sinatra” ve “Singing Astaire” ile ödüller alan ünlü vokalist ve grubu Hilary Kole Quartet, bugün Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında 23.30’da İstanbul Jazz Center’da.


Klasik
Liszt eserleri
İtalyan piyanist Paolo Restani, İstanbul Resitalleri Franz Liszt Sezonu için 16 Mart’ta İstanbul’a geliyor. Piyanist, Franz Liszt’in eserlerinden oluşan özel resitali Fulya Sanat Konser Salonu’nda verecek.

Sergi
Mengü Ertel’in anısına
Usta grafik sanatçısı Mengü Ertel’in 80’inci doğum ve 10’uncu ölüm yıldönümü anısına düzenlenen “Tepe Tepe Kullanıyorum Hülyalarımı” sergisi Yapı Kredi Kültür Merkezi’nde 23 Nisan’a kadar ziyaret edilebilecek.

Farklı disiplinler bir arada
Ütopya Platform’daki Göçebe Bağımsız Sanatçı İnisiyatifi’nin “Paylaşma” sergisi plastik sanatların farklı disiplinlerinden isimleri bir araya getiriyor.


Müziğin mekanik tarihi
1750’lerden bugüne üretilen 80 mekanik müzik kutusunun görülebileceği “Görünmez Müzisyenler” sergisi Rahmi M. Koç Müzesi’nde açıldı. Müzik tarihinin mühendislik kısmını gözler önenü seren sergi 29 Mayıs’a kadar ziyaret edilebilir.

23 Eylül 2019 Magazin Bülteni23 Eylül 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber