Renklerin geleceği parlak

Bu yaz renkler bir başka parlıyor; sarının, pembenin, mavinin en canlı tonları göz alıyor. Şehirden plaja her yerde dikkat çekmeyi isteyenlerdenseniz, neonları çok seveceksiniz

Renklerin geleceği parlak

Yükselen hava sıcaklıkları hem içimizdeki yaz coşkusunu artırıyor, hem de ister istemez rehavete kapılmamıza sebep oluyor. Oysa giydiklerimiz sayesinde bu coşkuyu dışarı yansıtırken, kendimizi de daha enerjik hissetmemiz mümkün. 2019 İlkbahar/Yaz sezonu için tasarladıkları kıyafetlerle, tasarımcıların da bizden beklediği tam olarak bu! Güneşin altında parlayan neon tonlar; sarıyı, turuncuyu, maviyi, yeşili, pembeyi daha da cazip kılıyor, bize düşen ise onları kendi stilimize doğru biçimde uyarlamak oluyor. Versace, Christian Siriano, Brandon Maxwell ve Off-White podyumlarındaki örneklere bakılırsa istediğinde romantik, istediğinde sportif, istediğinde klasik olabilen neonlarla her havayı yakalamak mümkün!

Parlak ve göz alıcı

Söz konusu neon trendi olduğunda, makyajdaki yansımasının parlak pembe rujlar olacağını düşünebilirsiniz ama aslında kazanan rengarenk farlar ve maskaralar. Eğer kirpiklerinize pembe ya da mavi maskara sürecekseniz göz kaleminde aşırıya kaçmayın. Farlar konusundaki öneriye gelince, toz far yerine likit far kullanın derim. Parlak renkleri kesinlikle daha canlı gösteriyorlar.

Renklerin geleceği parlak

STİL İPUÇLARI

Neon kıyafetlerin iddiasını biraz olsun kırmak için en iyi yöntem her zaman beyaz ve siyahtan yardım almak. Örneğin parlak yeşil bir pantolon takımın içine düz, beyaz tişört giyebilirsiniz.

Eğer bu renkleri tercih edecekseniz en iyisi karmaşık desenlerden uzak durmak. Fakat ille de desen diyenlerdenseniz, geometrik şekillere ya da vahşi doğayı çağrıştıran baskılara yönelin.

Neon renk denildiğinde akla genelde pembe, turuncu ve sarının tonları geliyor. Ancak mavileri ve yeşilleri de ıskalamamak gerek. Zira bu sezon onlar da çok popüler.

80’li ve 90’lı yıllardan çıkıp gelmiş gibi görünen sportif, asimetrik kesimler bu renklere çok yakışıyor. Ancak klasiklerin gücünü de azımsamayın. Şifon bir gece elbisesine bu fütüristik hava pekâlâ yakışabilir.

Renklerin geleceği parlak

Renklerin geleceği parlak

Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber