Taze açıldı!

Güncel sanatçı Nilbar Güreş yeni çalışmalarını “Çift Başlı Yılan” adlı sergisinde izleyiciyle buluşturuyor.

Taze açıldı!

Taze açıldı!

Çift başlı yılanın izinde

Güncel sanatçı Nilbar Güreş yeni çalışmalarını “Çift Başlı Yılan” adlı sergisinde izleyiciyle buluşturuyor. Dün açılan ve 30 Aralık’a dek sürecek sergi Rampa’nın cadde üzerindeki proje mekanında. “Çift Başlı Yılan”da, sergiyle aynı adlı bir heykel ve sergi alanını bir kış bahçesi gibi kurgulayan farklı yapıtlar bulunuyor.

Mutlaka görün

Taze açıldı

Kirliliğe müdahale

Amerikan Hastanesi Operation Room Sanat Galerisi, sanatçı Özgül Arslan’ın fotoğraf ve videolarının yer aldığı “Estetik Müdahale” başlıklı sergisini ağırlıyor. Kirlilik sorunuyla anılan Kadıköy’deki Kurbağalıdere’yi konu alan sanatçı, sergide fotoğraf ve videolarına yer veriyor. Seda Yavuz’un küratörlüğünü üstlendiği sergi 21 Ocak 2017’ye dek sürecek.

Bitmeden yetişin

Taze açıldı

Türkiye’nin Zero sanatçısı

Russo Art Gallery İstanbul’da Gencay Kasapçı’nın “Zero 1960-2016” sergisi yer alıyor. 9 Aralık’a dek devam edecek sergi II. Dünya Savaşı sonrası kurulan Zero akımıyla yolları İtalya’da kesişen Kasapçı’nın yapıtlarını sanatseverlere sunuyor.

Yaralı akbaba, jandarma ekipleri tarafından kurtarıldıMalatya'da devriye görevi yapan jandarma ekipleri, buldukları yaralı akbabayı tedavi ettirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber