Televizyonda N’oluyo

İlk beş sezonu ve sezon temalarıyla son yılların en çok izlenen dizilerinden olan “American Horror Story” daha da farklı bir şekilde geri dönüyor.

Televizyonda N’oluyo

Sürprizlerle geliyor

İlk beş sezonu ve sezon temalarıyla son yılların en çok izlenen dizilerinden olan “American Horror Story” daha da farklı bir şekilde geri dönüyor. Yapımcısı Ryan Murphy’nin “İlk bölüme kadar tema hakkında hiçbir şey açıklanmayacak!” cümlesiyle iyice gizemli hale gelen yeni sezon, büyük sürprizlerle ekrana merhaba diyecek. Kadrosunda Lady Gaga, Evan Peters, Matt Bomer, Denis O’Hare ve Angela Bassett’in olduğu yeni sezon yine FX’ten izlenebilecek. IMDb puanı 8.2 olan dizi bu sezon puanını yükseltebilir.

Yeni sezonu daha sert

İlk sezonuyla bilhassa Amerikan izleyicisinin beğenisini kazanan “Blindspot”, sezonu tamamlanmadan ikinci sezon onayını almıştı. Eleştirmenlerin “Biraz Jason Bourne, biraz Mission Impossible!” olarak tanımladığı dizi yeni sezonuyla geri dönüyor. İlk sezonunda olduğu gibi ikinci sezonunu da Dizimax Vice’dan izleyebileceğimiz “Blindspot”un yeni sezonunun daha sert olacağı söyleniyor. IMDb puanı 7.6 olan dizinin başrolleri Jaimie Alexander ve Sullivan Stapleton ile özdeşleştiğini de söylemeden geçmeyelim. Ne diyelim, merakla bekliyoruz!

6 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber