Tırnaklara yaz geldi!

Bu yaz gittiğiniz davet ya da plajlarda trendlere uygun renkli oje ve tırnak desenleriyle dikkat çekebilirsiniz

Tırnaklara yaz geldi!

Yazla birlikte mezuniyet, düğün töreni “sezonu” da başlıyor. Bu özel günlerde bakımlı ve güzel tırnaklara sahip olmak isteyenler için kalıcı makyaj ve güzellik uygulamaları uzmanı Emsal Doğan’a danıştık: “French’ten vazgeçemeyenlerin tercihi pembe bazlı Amerikan french ve renkli french’ler. Tırnak diplerine doğru dağınık halkalar, asimetrik, grafik renk bloklamalar çok moda. Rengarenk mat tırnaklar ve beyaz ojeler de plajları süsleyecek.”

Protez tırnağa uygulanan bu oje ve “nail art” desenlerinin üç haftaya kadar kalıcı olduğunu belirtirken gelinlere düğün çiçeğine uygun tırnaklar yaptırabileceklerini; çiçeklerle bezeli ya da taşlı tırnakların sevildiğini hatırlatıyor. Mezuniyetlerde ise taşlı ve glitter süslemeler ile metalik ve canlı renkler revaçta. Kiko Milano eğitmeni Cenk Ciriş trendleri takip edenlerin metalik ve mat renkleri göz ardı etmemelerini tavsiye ediyor. Kadınları holografik tırnak trendiyle glitter ve neon ojeleri denemeye çağırıyor. Markada farklı renk ve desenlerde tırnak sticker’ları da mevcut.

Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber