"Zenginler kulübü"nün üyeleri ne bekler?

Üyelerine özel hizmetler sunan Quintessentially sayesinde Sharon Stone ile tanışabilir ya da piramitlerde parti verebilirsiniz

Madonna, Kate Moss, David Beckham'ın gibi isimlerin yer aldığı Ouintessentially'in Türk üyeleri arasında Alinur Velidedeoğlu, Özlem Önal, Ömer Karacan ve Burhan Öçal da bulunuyor. Kulübün CEO'su ve kurucusu Aaron Simpson ve Türkiye CEO'su Mehmet Eskihancılar ile Quintessentially üzerine konuştuk. Zenginler kulübü olarak bilinen Quintessentially, Türkiye'de aslında bir yıldır hizmet veriyor. Ancak resmi açılışını, ünlü şarkıcı Bryan Ferry'nin de konser verdiği bir partiyle yapınca adından sık söz edilir oldu. Kulübün dünyanın en popüler restoranlarında rezervasyon önceliğinden ünlü markalardan özel indirimlere, kişiye özel seyahat paketlerine kadar uzanan bir hizmet ağı var. Quintessentially sayesinde Oscar ödül töreni, Formula 1, Wimbledon Tenis Turnuvası gibi organizasyonlara bilet ve davetiye bulmanız da mümkün. Kulübün sadece üyelerin katılabildiği partileri, özellikle Cannes Film Festivali'nde verdiği "Sinema AIDS'e Karşı" geceleri çok ünlü. Aaron Simpson: Londra, New York, Miami, Los Angeles, Dubai, Beyrut, Hong Kong ve Cape Town gibi şehirlerde toplam 20 tane ofis açtık. Dünyada kaç ofisiniz var? Aaron S.: Tüm müşterilerimizin az zamanı, çok parası var. Amerikalılar çok talepkar, Ruslar yüksek miktarda harcamayı seviyor, Çinliler lüks tüketimi daha yeni yeni öğrenmeye başladı. Türkler her şeyin en iyisini istiyor ama çok kibarlar. Özellikle Londra ve New York'taki etkinlikleri takip etmeyi seviyorlar. Türk üyelerin farkı nedir? "Köpeğimi hemen getirin" Aaron S.: Suudi Arabistan prensinin kız arkadaşına Kahire'de bir parti yaptık. Piramitlerden birini kiraladık ve 400 kişiyi eğlendirdik. 6 milyon dolara mal oldu bu parti. Bir müşterinin eşinin Japonya'daki kanişini acil olarak New York'a getirmemiz gerekiyordu. İçinde iki veterinerin de bulunduğu bir jet kiraladık kaniş için. Kira bedeli 120 bin dolardı. Zaman zaman pahalı ve uç isteklerle karşılaştığınız oluyordur. Mehmet Eskihancılar: Kesinlikle. Türkiye'de bulunmayan kafeinsiz diyet kolalardan isteyen bir üyemiz için ertesi gün Lübnan'dan bir koli kola getirttik. Keman dersi almak isteyen üyemizin ünlü bir keman virtüözünden ders almasını sağladık. Ferrari tutkunu bir üyemiz için F1 pistinde test sürüşü organize ettik. Cannes'da AIDS hastaları yararına düzenlenen partiye katılan müşterilerimizi orada Sharon Stone, Robbie Williams, Rod Stewart gibi ünlülerle tanıştırdık. Türk üyelerin talepleri daha mı mütevazı?

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber