Ege

12.09.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 12.09.2018-1:30

‘Daha yaşanabilir bir kent için çalışıyoruz’

Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar, Manisa Selendililer Derneği Başkanı Özgür Ercan, Esnaf Odası Başkanı Nurullah Kahveci, Salihli Selendililer Derneği Başkanı İrfan Akarsu, Muhtarlar Dernek Başkanı Bünyamin Demir, Selendi Şoförler Odası Başkanı Şükrü Filik ve Selendi Belediye Meclis Üyesi Ahmet Akşehirlioğlu ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti.

Sitene Ekle
Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar, Manisa Selendililer Derneği Başkanı Özgür Ercan, Esnaf Odası Başkanı Nurullah Kahveci, Salihli Selendililer Derneği Başkanı İrfan Akarsu, Muhtarlar Dernek Başkanı Bünyamin Demir, Selendi Şoförler Odası Başkanı Şükrü Filik ve Selendi Belediye Meclis Üyesi Ahmet Akşehirlioğlu ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Ziyarette Büyükşehir ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nce ilçede hayata geçirilen ve yapılması planlanan projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Dumlupınar ilçede çalışmaların aralıksız devam ettiğini vurguladı. Başkan Ergün de, “Manisalıların daha yaşanabilir şehirlerde yaşaması için çalışıyoruz” dedi. 

Hangi sınır kapısı Türkiye-Suriye sınırı üzerine kurulmuştur?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.