13.02.2018 - 08:43 | Son Güncelleme: 13.02.2018-9:00 A-A+

Dansı tahrik edici diye tutuklanan Rus dansöz serbest bırakıldı

Rus dansöz Yekaterina Andreyeva'nın dansı aşırı tahrik edici bulununca Mısır'da tutuklanmıştı. Hakim karşısına çıkan dansöz, serbest bırakıldı.

Dansı tahrik edici diye tutuklanan Rus dansöz serbest bırakıldı

Rus dansöz Yekaterina Andreyeva, bir gece kulübündeki dans görüntülerinin sosyal medyaya yansımasının ardından dansının, "tahrik edici" olduğu gerekçesiyle tutuklanmıştı. Andreyeva, verilen kararla serbest bırakıldı.

MAHKUM OLARAK GEÇİRDİĞİ GÜNLERİ ANLATTI
Mısır Turizm ve Eski Eserler Polisi de Andreyeva'nın gençliğin cinsel dürtülerini uyandıracak şekilde dans ettiği ve standart bir dansöz elbisesi giymediğini ileri sürdü. Öte yandan yetkililer, Andreyeva'ya ayrıca Mısır'da çalışmak ve yaşamak için gerekli belgelere sahip olmadığı suçlamasında bulundu. 31 yaşındaki Yekaterina Andreyeva, serbest bırakıldı. Instagram hesabından açıklama yapan Andreyeva kendisine yönelik suçlamaları reddederek mahkum olarak geçirdiği birkaç günün hayatının en kötü günleri olduğunu ifade etti. (Haberler.com)

Bilgi YarışmasıSibel Kekilli ve Birol Ünel'in başrollerini paylaştığı film hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.