Ege

10.02.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 10.02.2018-1:30

DAP İzmir’den, daha önce görülmemiş fırsat!

DAP Yapı, İzmir’deki ilk projesi için hazırladığı kampanyayla müşterilerine kira garantisi ve amortisman fırsatları sunuyor

Sitene Ekle

2017 yılında 1.1 milyar lira ciroya ulaşan DAP Yapı, İzmir’de yaşama geçirdiği projeyle iddialı. Firma, 2 bin 300 liradan başlayan taksitlerle farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Topraktan satışa 1 yıl kira garantisi avantajıyla yatırımın 10-12 yılda kendini amorti etmesi sağlanıyor.

Kişiye özel seçenekler

DAP Yapı, 211 metrekareye kadar geniş dairelerin yer aldığı, 1+0’dan 3+1’e kadar alternatif dairelerin bulunduğu DAP İzmir için tanıtıma özel bir kampanya hazırladı. 

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanyada, düşük peşinat ve 1 yıl kira garantisi gibi avantajlar var. Firma yetkilileri, projelerine yatırım yapanların kazançlı çıkacağını kaydediyor.

‘Sürprizlere devam ediyoruz’

DAP Holding Başkanı Ziya Yılmaz, yoğun talebi geri çevirmemek adına topraktan satışa sundukları DAP İzmir’in lansman kampanyasını henüz başlatabildiklerini kaydetti. Sürprizler yapmaya devam ettiklerini belirten Ziya Yılmaz, şunları söyledi: “İzmir’de ilk projemiz olması sebebi ile başlangıç fiyatlarını ‘jest’’ niteliğinde mümkün olduğunca aşağıya çektik. Bununla da yetinmeyip 1 yıl kira garantisi vererek yatırımın 10-12 yılda kendini amorti etmesini sağlıyoruz.”

Öğrenciler, iyiliği kente yayıyor

Bugüne kadar çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken, “İzmir’de iyilik var” diyerek 103 derneği ve belediyeleri iyilik için bir araya bir getiren Yaşar Üniversitesi’nin gönüllü takımı, yeni yılda da ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Kampüsteki belli noktalarda toplanan malzemeler, çeşitli derneklerle iş birliğiyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Yaşar Üniversitesi’nde okuyan her öğrenci sembolik olarak 1 krediye denk gelen sosyal sorumluluk dersini almadan mezun olamıyor. Öğrenciler, bu ders kapsamında, sosyal sorumluluk ve sosyal girişimcilik eğitimi alıyor. Koordinatör Kevser Yavuz Çimenli, ihtiyaç olan her yere ulaşmak istediklerini kaydetti. 


Etiketler:
İçki ve tütünü yasaklayan padişah hangisidir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.