Dünya
20.03.2017 - 15:26 | Son Güncelleme: 20.03.2017-15:53

ABD'de dehşete düşüren saldırı! Çekiçle defalarca vurdu

ABD’nin California eyaletinde bir güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler şok etkisi yarattı. Ayakta bekleyen genç bir kıza genç bir adam hiçbir sebep yokken çekiçle saldırdı. Kızın başına üst üste defalarca vuran adam neredeyse genç kızı öldürüyordu ki polis tam zamanında yetişti.

Sitene Ekle

milliyet.com.tr

Los Angeles’ta  22 yaşındaki Kore aslı Jae Won Yang,  23 yaşındaki yine Kore asıllı genç bir kıza çekiçle saldırdı. Tek başına bekleyen kıza yaklaşan genç adam "Koreli misiniz" diye sordu. Kız "evet" deyince yürüyüp gitti. Birkaç saniye sonra geri dönen genç adam elinde çekiçle kızın başına defalarca vurdu.

Genç kız başından kanlar akarken yere çöküp kaldı. Saldırgan daha da şiddetle kızın başına darbeler indirirken polis geldi.

 Tuhaf olayda adam ellerini kaldırıp teslim oldu.  Jae Won Yang iyileştime merkezinde kalması ve 1 milyon dolar para cezası istemiyle nefret suçundna yargılanacak. Duruşma 27 Mart’ta gerçekleşecek.


Bilgi YarışmasıAşk-ı memnu adlı romanda varlıklı olan adnan beyin oğlunun adı nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Bir kimsenin kendi yaşam olaylarını anlattığı eserlere ne ad verilir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.