Dekorasyon

Kurumuş saksı çiçekleri nasıl canlandırılır?Evde çiçek bakmak oldukça zevkli aynı zamanda da zahmetli bir iştir. Saksınızda kurumuş çiçekleriniz varsa size vereceğimiz yöntemlerle tekrar canlandırabilirsiniz.
Limon çekirdeğinden limon yetiştirme yöntemiLimonlarınızın çekirdeklerinden tekrar limon yetiştirmeye ne dersiniz? Herhangi bir limonun çekirdeğinden limon ağacı elde edebilirsiniz. Nasıl mı? işte yöntemler…
Patatesten gül yetiştirmeye ne dersiniz?Bahçeli eviniz olmadığı için üzülmeyin! Artık sadece bir gül dalından ve patatesten saksınızda gül yetiştirebileceksiniz. Nasıl mı? İşte aşama aşama patatesten gül yetiştirme yöntemi…
Teraryum nasıl hazırlanır?Evde, ofiste ve iş yerlerinde bakabileceğiniz teraryumu, size vereceğimiz yöntemlerle artık kendiniz hazırlayıp bakabileceksiniz.
Evinizi ferahlatacak önerilerYaz yaklaşırken evinizi yenileyerek bir hava katmak için harika önerilerimiz var...
Kıyafetleri evde kurutmak zararlı mı?Büyük bir ihtimalle haberimizin başlığını gördüğünüzde kıyafetleri evde kurutuyor olmanın kıyafetlerinize zarar vereceğini düşündünüz. Ancak yanıldınız. Uzmanlara göre kıyafetlerinizi evde kurutmak sağlığınız açısından oldukça zararlı bir alışkanlık.
Bulaşık makinesinde asla yıkanmaması gerekenlerBulaşık makinesi hayatımıza girdiğinden beri mutfakta bulunan hemen hemen her eşyayı içerisine atar olduk. Ancak bulaşık makinesine her eşyayı atmamanız gerekiyor. İşte bulaşık makinesine asla atılmaması gereken eşyaların listesi…
Evdeki kertenkelelerden kurtulmanın yollarıÖzellikle yaz aylarında kapı pencere açtıkça eve haşereleri davet edebilirsiniz. Haşereler arasında kertenkeleler hareketlilikleri sebebiyle korkulu rüyamızdır. Peki kertenkelelerden nasıl kurtulabiliriz?
Hayatınızı kolaylaştıracak buluşlarBu araçlar yemekten temizliğe kadar hayatınızın her alanında size kolaylık sağlayacak ve hayatınızı kolaylaştıracak.
Dantelli ayakkabı yapımıBu senenin trendi olmaya devam eden dantelli ayakkabınızı evde kendiniz hazırlamaya ne dersiniz? Cevabınız evetse bu haberimiz tam size göre…
Toprakta yumurta mucizesiSaksıya veya bahçenizdeki toprağa çiğ yumurta ektiğinizde olanlara inanamayacaksınız.
Küçük apartman dairesi dekorasyonu için fikirlerEğer küçük bir dairede yaşıyorsanız ve eşyalarınızı hiçbir yere sığdıramadığınızdan şikayetçiyseniz bu haber tam size göre, önerilerimize bir göz atın.