Dekorasyon

Artık yuvarlak yataklar modaYuvarlak yataklar sayesinde yatak odanız daha estetik görünecek. Peki sadece estetik mi? Tabii ki hayır. Yuvarlak yataklar daha sağlam!
Mandalina kabuğuna zeytinyağı dökerseniz bakın ne oluyorKış mevsiminin yaklaşmasıyla beraber mandalinalar tezgahtaki yerlerini çoktan aldılar. Yoksa sizde mandalinayı yedikten sonra kabuğunu atanlardan mısınız? Birazdan öğreneceklerinizden sonra mandalina kabuğunu bir daha asla atmak istemeyeceksiniz!
Crassula çiçeği ve Crassula çiçeği bakımıCrassula çiçeği son zamanda sık duyduğumuz yeşil bir bitki. Peki, crassula bakımı nasıl yapılır?
Satın almadan kolayca yapabileceğiniz ev eşyalarıKendi eşyalarınızı kendiniz yapmak hem yeni bir hobi hem de evinizde kimsenin sahip olmadığı eşyalar üretmenize yardımcı olacak. Peki satın almadan kolayca neler yapabilirsiniz?
Joy serisi ile sofralar renkleniyor1974’ten beri zamansız tasarımlarıyla sofralar donatan Jumbo, ev dışı tüketim sektörüne kazandırdığı farklı ve şık ürün gamı ile profesyonellerin tercihi olmaya devam etmektedir.
Türk kadını mutfakta hangi noktalara dikkat ediyor?Aslandağ Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aslandağ açıkladı: Türk kadını mutfak tercihlerinde hangi noktalara dikkat ediyor?
Çok fonksiyonlu mobilya'nın tek adresi MultimoTürkiye’de 30 yıldır çok fonksiyonlu mobilya alanında üretim yapan ilk ve tek firma Gaysan Mobilya’nın perakende markası Multimo, “Hayata Yer Aç!” sloganı ile Bağdat Caddesi Feneryolu’nda yeni mağazasını açtı.
İç mekan dekorasyonunda modası geçen trendlerİç mekan dekorasyonu hem işlevsel hem de şık olmalıdır. Her ne kadar iç mekanları süslese de modası geçmiş objeleri derledik.
Keçe iğneleme yöntemiyle gerçekçi köpek figürleriKendilerine MamaDocha ismini takan Rus sanatçılar Anna Kolesnikova ve Irina Khokhlova yün, kumaş ve keçe kullanarak birbirinden gerçekçi hayvan figürleri yapıyorlar.
Mobilyalarınız eskidiyse atmak zorunda değilsinizMobilyalarınızı değiştirmek yerine ufak dokunuşlarla çok daha yeni bir görünüm sağlayabilirsiniz. İşte hayranlık uyandıran, her tarz yaşam alanına uyum sağlayabilecek, hem ekonomik, hem pratik, hem de şahane görünen mobilya fikirleri...
Her ebeveynin bilmesi gereken ipuçlarıEbeveynlerin karşılaştığı sorunların birisi de çocukların ev gereçlerine zarar vermesidir. Salatalıkla pastel boya lekelerini temizlemek, diş macunuyla halı lekelerini temizlemek ve bunun gibi ipuçlarını sizin için hazırladık.
Ev bitkileri ile baharı dört mevsim yaşayabilirsinizEv bitkileri ile bulunduğunuz her türden kapalı alanda, evinizde, ofisinizde veya mağazanızda sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. İşte ev bitkileri ile baharı dört mevsim evinize getirmenin yolları:
Bordo Büyüsü