Gündem
17.07.2017 - 10:51 | Son Güncelleme: 18.07.2017-8:35

Deli Gönül 4. yeni bölüm fragmanında Fatmanur ve Kadir karşı karşıya

FOX TV'nin yeni dizisi Deli Gönül dün akşam 3. bölümü ile ekrana geldi. Duygu dolu anların yaşandığı 3. bölümün ardından Deli Gönül 4. bölüm fragmanını da yayınladı. Fatmanur ve Kadir artık aynı okulda çalışıyor...

Sitene Ekle

Deli Gönül dün akşam ekrana geldi. fox tv'nin iddialı dizisi sezona hızlı başladı. İşte detaylar...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadir, Türkan ile evlenerek Şükran’ı alabilmek için büyük bir adım atmış olur. Fakat Şükran’ı geri almak o kadar kolay görünmemektedir. 

Diğer yanda Kadir, Fatmanur’un ölmüş olduğunu kabul etmesi gerektiği gerçeği ile karşı karşıya kalacak. Onun Fatmanur’a duyduğu özlemle yaptıkları, Hayri için tehlike çanlarının çalmasını sağlayacak.

Planının bozulasından korkan Hayri, Fatmanur’un evlilik sürecini hızlandıracak; Fatmanur, Ahmet ile aldığı evlenme kararının hızla uygulanması karşısında, adeta ailesinin ona çizdiği kadere doğru yol alacak.

Ahmet ise annesini Fatmanur’un ailesine tanıtmak ile ilgili sıkıntı yaşayacak. Bu durumun üzerinde yarattığı gerginlik, Ahmet’in yine en yakınlarını incitmesi ile son bulacak.

DELİ GÖNÜL 4. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Hangisi Geniş Aile dizisindeki karakterlerden biri değildir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX