Demet Akalın'ın kızı Hira'nın odası

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Şubat ayında dünyaya gelecek kızı Hira için, hayalindeki bebek odasını buldu.

Demet Akalın'ın kızı Hira'nın odası
YORUMLAR
GönderKalan 420 karakter
Yeni yıla CI Editions ile girinContemporary Istanbul, CI Editions eserleri ile sanatseverleri yeni bir yıla uğurluyor!
Yeni yılda saç modelinize karar verdiniz mi?Yılbaşı gecesi şahane bir planınız var saçlarınızı nasıl yapacağınıza karar veremediniz mi? Bu modeller tam size göre
Kalça çıkıklığına neden olabilecek 7 hataAile Bahçelievler Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Yakup Eroloğlubebeklerde kalça çıkığına yol açan 7 hatalı alışkanlığı şöyle sıralıyor.
Ağrı deyip geçmeyin!Günümüzdeki yaygın davranışlardan biri olan bilinçsiz ilaç kullanımı sağlık için riskler taşıyan bir durumdur.
Sardalya buğulamaOmega- 3 zengini balıklar sardalya, hamsi, uskumru, somon ve ton balıklarıdır.
Aynı ortamda bulunmak bile alerji sebebi!Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Özge Mergen Sağlam, en alerjen 10 besini, belirtilerini ve ilk yardım kurallarını anlattı.
Aşk bu şans oyunu değil!Doğası gereği sosyalleşme çabası içinde olan bireyin ilk defa okula gitmeye başladığı günden itibaren türlü sorunlarla karşılaşması da olağandır'' diye sözlerine başlayan uzman hipnoterapist ve sosyolog Gani Eser yine çok önemli bir konuyu kaleme alarak geçiyor okuyucularının karşısına..
Evinize hava katacak 25 detayEvinizin dekorasyonunda yapacağınız ufak değişikliklerin neler yaratacağını hayal bile edemeyebilirsiniz. İşte ufak ama etkili detay önerileri...
PEMBE BLOG
1/4

Hamileliğinin 6. ayındaki Demet Akalın, Instagram hesabından 'Oh sonunda odasını buldum kızoşumun nasıl?' notuyla paylaştığı fotoğraflarda beyaz at arabası şeklindeki beşik ve diğer eşyalar yer alıyor.

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?