Demet Şener 'nispet pozları'na devam ediyor

Demet Şener ve İbrahim Kutluay evliliğinin bir gün sona ereceğini düşünebilir miydik? Demet Akalın'la empati kurmamıza vesile olan Şener-Kutluay evliliği bitince işler iyice karıştı. En azından Demet Şener cephesinden durum böyle.  

Demet Şener 'nispet pozları'na devam ediyor

Sanki post'ları 1 yıl önceden ayarlamış gibi

Sanki post'ları 1 yıl önceden ayarlamış gibi

Demet Şener'in sosyal medya paylaşımlarındaki aynılık sizin de dikkatinizi çekmiyor mu?

"Gör, gör, bak ne kaybettin" dedirten pozları, yogası, meditasyonu, balkonu, balkonundaki kanepesi, özgüveni, 'tek başına'lığı...

Demet Şener bu pozları, bu paylaşımları sanki 1 yıl öncesinden ayarlamış gibi değil mi?

Artık herkesin dikkatini çekti

Artık herkesin dikkatini çekti

"Yaz geldi, bu ay Instagram'dan sadece bikinili pozlar vereceğiz" ya da "Sonbahar geldi, melankoli loading pozları gelsin şimdi" gibi bir planlama, bir sistematiklik.

Artık sadece hayranlarının ya da düşmanlarının değil, Demet Şener'e kayıtsız kalanların, onu pek de takip etmeyenlerin bile dikkatini çekti bu durum.

"Yoga sayesinde öğrendim"

"Yoga sayesinde öğrendim"

Demet Şener röportaj verdi ve sosyal medya hesabından 'nispet pozları'na devam etti. Geçmişte yaşadıklarını unuttuğunu söyleyen Şener, "Yoga sayesinde stres ve öfke yönetimini öğrendim" diyor.

Ne güzel. İster yoga, ister meditasyon, isterse başka bir şey... Stresle başa çıkabilme yöntemi geliştirmek şahane keyifli!

Gözünüze çarpmıyor mu?

Gözünüze çarpmıyor mu?

Ama bu kadar "Ben iyiyim"e dikkat çekmek, göze sokarcasına vurgulamak, altını çizmek sizi de düşündürmüyor mu?

"Yıllara meydan okuyan..." haberlerine konu olmak için yapılan sporlar, giyilen bikiniler sizce de fazla formülize değil mi? Ne kadar samimi buluyorsunuz bu tavırları? Erkekler de kadınlar da bu hataya düşüyor işte.

'Mutsuzluk kamuflajı'

'Mutsuzluk kamuflajı'

Demet Şener'in sosyal medyasına bu kadar çok eğilmesindeki asıl sebebin 'çemberin içinde kalma' olduğunu da düşünüyorum.

Geçen sezon FOX'ta yayınlanan 'Stil Avcıları'nda jüri koltuğunda oturan Demet Şener'in moda üzerinden ilerlemesi gerekiyor. Ya da güzellik... Ama bir şekilde artık kendi yolunu bulması ve istikrarla markasına yatırım yapması şart.

Sadece sosyal medya üzerinden pozitif ve güçlü fotoğraflar paylaşarak 'mutsuzluk kamuflajı' imajı çiziyor ne yazık ki... Mutlu olan insan daha durgun ve sakin olmaz mı?

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak