Deniz Akkaya neden 'çirkin' ve 'şişko' vurgusu yaptı?

Aslı Turanlı ile Deniz Akkaya'nın bir arabada çektikleri video ortalığı sallamış durumda. Nasıl sallamasın ki? Akkaya, "Şişman ve çirkin insanlarla arkadaşlık etmekten hoşlanmıyorum" sözleriyle kendi kalesine gol atmış. İyi de neden?

Deniz Akkaya neden 'çirkin' ve 'şişko' vurgusu yaptı?

"1 çirkin 2 şişko"

Bir dönem Ata Demirer ile aşk yaşayan Aslı Turanlı, Deniz Akkaya ile arabada çektikleri bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşmış. Maksat goygoy, eğlence. Ama böyle bir mizah yok... Videoda Akkaya, "Şişman ve çirkin insanlarla arkadaşlık etmekten hoşlanmıyorum. 1 çirkin 2 şişko" diyor. Şakalar, komiklikler filan... Eğlencelik bir video. Ama gelin görün ki hiçbirimizi güldürmeyi başaramıyor bu ikili. Zaten onlar da tepki çektiklerinin farkında olacaklar ki videoyu siliyorlar.

 

 

Ne gerek vardı?

Artık Deniz Akkaya 'şişko' vurgusu yaparak Aslı Turanlı üzerinden Ata Demirer'e mi gönderme yaptı, inanın hiç önemli değil. Muhtemelen böyle bir girişim var. Ama konuya dair üzerinde durmak istediğim kısım şu: Deniz Akkaya, estetik ameliyat geçirmiş bir ünlü olarak, neden böyle bir topa girdi? Deniz Akkaya'nın estetik operasyonlar öncesindeki görünüşü bambaşka. Bunu hepimiz biliyoruz. Eee? Neden 'çirkin' diyerek kendi kalesine gol attı Akkaya?

 

 

Estetikli olmasaydı bile...

Youtube şu anda malum videoyla çalkalanıyor. Pek çok Youtube kullanıcısı Akkaya'ya, "Biz senin estetiksiz, çirkin hallerini de biliyoruz" diyerek yürümüyor, adeta koşuyor. E ne gerek vardı Akkaya'nın böylesine tepki çekebilme ihtimali olan bir paylaşımda bulunmasına? Hayır estetik ameliyat geçirmeseydi bile kafadan tepki toplar böyle laflar. Deniz Akkaya'ya böyle basit bir hata hiç mi hiç yakışmıyor. Birçok kişi için agresif gelen bu çıkışa yakın sertlikte bir laf daha ederse bence marka değerine ölümcül bir zarar verecek. Umarım bu dönemi daha pozitif demeçlerle atlatmayı seçer.

 

can.sisman@milliyet.com.tr

 

Bu makaleye ifade bırak