GündemRSS
13.05.2013 - 13:16 | Son Güncelleme: 13.05.2013-13:36

Deniz Yıldız 819. Bölüm Fragmanı Deniz Yıldızı Son Bölüm

Deniz Yıldız 819. bölüm fragmanı çıktı. Deniz Yıldız 819.bölüm fragmanında neler oluyor? Deniz Yıldız 819.bölüm fragmanı sizlerle buluşuyor. Deniz Yıldız 819. bölüm fragmanı burda olacak.

Sitene Ekle
Deniz Yıldız 819. Bölüm Fragmanı Deniz Yıldızı Son Bölüm

Deniz Yıldız 819.bölüm fragmanı çıktı.Deniz Yıldız 819.bölüm fragmanında neler oluyor? Deniz Yıldız 819.bölüm fragmanı sizlerle buluşuyor.Deniz Yıldız 819.bölüm fragmanı burda olacak.

 
Fox tv ekranlarında pazartesi akşamı gösterime girecek olan Deniz Yıldızı'nda bu haftaki olaylar pek iç açıcı değil gibi.
 
Yayınlanan yeni fragmandan da anlaşılacağı üzere bu hafta ki bölümde üzücü olaylar ve gözyaşı oldukça önde. Anlaşılan seyircide üzülecek gibi.
 
Sarp, Fatih ile Elif'i kurtarmak için işbirliği yapar ancak Fatih şantaj için kullanılan fotoğrafları vermek istemez. Bunun karşılığında bir şartı vardır. Ancak bu şartın ne olduğunu ancak diziyi izleyerek öğrenebileceğiz. Levent ve Suna, Emre'yi kaçırmıştır ve bu yüzden yakalanmamak için saklandıkları yerden ayrılmaya karar verirler ancak onları bir süpriz beklemektedir.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Müzikte eşlik yapılmadan, yalnız insan sesi ile şarkıların seslendirilmesine ne denir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.