09.02.2018 - 08:43 | Son Güncelleme: 09.02.2018-8:44 A-A+

Depresyonu aşamıyorum!

Uzun süredir psikolojik tedavi gören Selena Gomez, sorunlarını aşamadığını söyledi, “Hayatımın sonuna kadar depresyon ve anksiyete ile mücadele edeceğim” dedi.

Depresyonu aşamıyorum!

Selena Gomez, hayatıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Harper’s Bazaar dergisine kapak olan şarkıcı, verdiği röportajda psikolojik sorunlarından bahsetti ve şöyle konuştu: “Hayatım boyunca depresyon ve anksiyete ile mücadele edeceğime inanıyorum. Bunu sorun etmiyorum, her şeyden önce kendimi seçmem gerektiğini artık biliyorum. Sağlıklı olduğuma emin olmak istiyorum. Bundan daha önemli bir şey yok.”

Lupus hastası olan ve yakın arkadaşının geçen yıl kendisine böbreğini vermesiyle iyileşen Gomez, yaşadıklarının ardından anksiyete tedavisi görmek için rehabilitasyon merkezine yatmıştı. Şarkıcı, Justin Bieber ile 2010 -2015 arası inişli çıkışlı bir aşk yaşamış ve bu ilişki yüzünden birçok problem yaşadığı belirtilmişti. İkili, geçtiğimiz kasımda yeniden bir araya gelmişti.
 

Bilgi YarışmasıHomeros'un M.Ö yazmış olduğu İlyada adlı yapıtında bahsedilen spor hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.