Kitap
03.08.2017 - 10:50 | Son Güncelleme: 03.08.2017-10:58

"Dimple ve Rishi Tanışınca" raflarda

Haziran ayında New York Bestseller listesinde yer alan ve şu an hakları İngiltere, Fransa, Kanada, Hindistan, Yeni Zelanda, Avusturalya’ya satılan Dimple ve Rishi Tanışınca romanı okurlarını bekliyor.

Sitene Ekle

Dimple Shah her şeyi düşünmüştü. Lise mezuniyetinin ardından, ailesinden ve annesinin sebebi tarif edilemeyen “İdeal Hintli Kocayı” bulma sevdasından uzaklaşmaya hazırdı. Ahhh! Dimple, ailesinin onun değer verdiği şeylere saygı duyması gerektiğini biliyordu. Şu an onun bir kocaya ihtiyacı olduğuna gerçekten inansalar, web tasarımcıları için düzenlenen özel yaz okulu programının parasını ödemezlerdi. Öyle değil mi?

 

Rishi Patel umutsuz bir romantikti. Ailesi gelecekteki müstakbel eşiyle aynı yaz okuluna gideceğini ve böylece onun gönlünü kazanma fırsatının doğacağını söylediğinde buna hazırdı. Çünkü etrafındaki pek çok kimseye saçma gelse de, Rishi görücü usulü bir evlilik yapmak istiyordu. Geleneklerin gücüne, istikrara ve kendisinden çok daha büyük bir kültürün parçası olduğuna inanıyordu.

 

Dimple ve Rishi birbirlerini çözdüklerini düşünüyorlardı. Ancak zıt yönleri çarpıştığında, “aşk” gücünü göstermek için beklemedikleri her yerde karşılarına çıkacaktı.

 

“Yaratıcı ve canlandırıcı bir kurguya eşlik eden, ideallerinin peşinde soluksuz koşan karakterler: Dimple ve Rishi.” 

—Chicago Tribune—

 

“Sıcacık karakterler ve nadir bulunan dinamik bir hikâye.”

—Entertainment Weekly—


"Samanyolu" şarkısını ilk kez seslendiren sanatçı kimdir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX