08.02.2018 07:37 | Son Güncelleme:

Diriliş Ertuğrul 106. bölüm fragmanında Ertuğrul hain tuzağı ortaya çıkaracak!

Diriliş Ertuğrul 106. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 105. son bölümü ile ekrana geldi. Yeni bölümde Emir Saadeddin'in tuzağı ortaya çıkacak mı? Diriliş Ertuğrul 106. bölüm için heyecan dorukta.

TRT 1'in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 106. bölüm fragmanını yayınladı. Dün akşam son bölümü ile yine herkesi ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Diriliş Ertuğrul 14 Şubat Çarşamba akşamı TRT 1'de...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 106. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 105. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul fetihten sonra kale içinde yeni nizam dahilinde gerekli düzenlemeleri yapmıştır. Kendisine emanet olan Marya’yı ise Artuk’la evlendirmek istemiş ve iki tarafın da rızasını alarak Marya ve Artuk’u evlendirmiştir. Hayme Ana bu nikah sırasında fenalaşmış ve yere yığılmıştır. Hayme Ana Ertuğrul’un kolları arasında helallik dileyerek gözlerini yummuştur. Peki Hayme Ana yaşayacak mıdır? Akıbeti ne olacaktır? 
 
Diğer taraftan Bilecik Tekfuru ise, Ertuğrul’a bir komutanını göndermiş ve Ares karşılığında kendisinden Karacahisar Kalesi’ni geri istemişti. Ares ve Titan’ın izini bulan Atsız ise Ertuğrul’a gördüklerini haber etmeye giderken şehit edilmişti. Ertuğrul’un teklifi reddetmesinden sonra Bilecik Tekfuru ne yapacak? Her yerde tedbir aldıran Ertuğrul hamle yapacak mı? Ares ve Titan’ın Hanlı Pazar’da kuracağı tuzağı önceden sezebilecek mi? 
 
Ares’in başına neler gelecek? Ertuğrul, Ares’i her şeyi itiraf etmesi için Konya’ya götürebilecek mi? Olanlar karşısında Emir Saadeddin ne yapacak?

Bu habere ifade bırak
  • 15Mutluyum
  • 4Şaşkınım
  • 2Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 3Üzgünüm
Toplam Oy25