13.03.2018 10:30 | Son Güncelleme:

Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul bu kez...

Diriliş Ertuğrul 110. bölümü ile ekranlara geldi. TRT 1'in ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüme Ertuğrul'un 'burada devlet benim' deyişi damga vurdu. İşte Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı...

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. İşte Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul, Sultan Alaeddin’in emriyle tutuklanarak huzuruna getirilmiş fakat sonra haklı olduğu anlaşılmıştı. Ertuğrul’un sultana Emir Saadeddin’in bütün oyunlarını anlattığı esnada, Saadeddin’in adamı olan çaşnigir tarafından hazırlanan zehirli eti yiyen Sultan Alaeddin zehirlenmişti. Zehirlenme sırasında içeri giren Şehzade Gıyaseddin, şüphelendiği Ertuğrul’u sorgulamak için tutuklanmıştı.

Emir Saadeddin’in tuzağına düşen Ertuğrul ne yapacak? Sultanı öldürmek suçundan aklanabilecek mi? Gıyaseddin, Ertuğrul hakkında ne hüküm verecek?

Emir Saadeddin tarafından Karacahisar Kalesi’ne gönderilen Kaledar Günalp Bey’in kaledeki icraatı ne olacak? Artuk, Turgut ve Bamsı, Kaledar Günalp Bey’e karşı ne yapacak? Ertuğrul’un tutuklanması ve Günalp Bey’in gelişi, Kayıları nasıl etkileyecek?

Ahmet ve Alplar, Ertuğrul’un başına gelenlerden sonra ne yapacak? Obaya gelen Sungur Tekin, olanlar karşısında nasıl hareket edecek? Emir Saadeddin büyük hedefine ulaşabilecek mi? Üst üste gelen felaketlerden sonra Kayı Obası’nda durum ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 111. BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 30Mutluyum
  • 5Şaşkınım
  • 2Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 2Üzgünüm
Toplam Oy40