11.04.2016 16:25 | Son Güncelleme:

Diriliş Ertuğrul 54. yeni bölüm fragmanında sürpriz gelişme! İzle

Trt1'de bu akşam ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta. Nefes kesen sahneleriyle izleyiciyil ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul'un 54. yeni bölüm fragmanında sürpriz gelişmeler yaşanıyor. İşte Diriliş Ertuğrul 54.bölüm fragmanı ve son gelişmeler...

Diriliş Ertuğrul 54. yeni bölüm fragmanı nefes kesti. Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği Diriliş Ertuğrul yeni bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yazdığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan,Esra Bilgiç'in oynadığı Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile 13 Nisan 2016 Çarşamba akşamı saat 20:00'da Trt1'de.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 54. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 54. BÖLÜM ÖZETİ

Diriliş Ertuğrul dizisnin ekrana gelen son bölümlerinde, Gümüştekin ve Aytolun’un bütün yaptıkları ortaya çıkmıştır. Selcan’ı öldürmek için yola çıkan Aytolun, büyük bir sürprizle karşılaşmıştır. Hayme Ana, hiç beklemediği bir anda Aytolun’un karşısına çıkarak bütün yaptıklarını bildiğini söyler. Aytolun ise Goncagül ile birlikte yaşananların şokuyla hançerini Halime’nin boğazına dayayarak onu öldürmekle tehdit eder. Fakat Aytolun, Rahman tarafından öldürülür. Goncagül ise kaçmıştır. Goncagül’ün peşine düşen Selcan, Gündoğdu’nun kolu için aradığı mantarı orada bulmuştur. Diğer yandan Ertuğrul Gümüştekin’i obaya getirmiştir. Mahkemeye çıkarılan Gümüştekin bütün suçlamaları reddeder. Ancak şahitler, Gümüştekin’in kardeşi Aytolun ile birlikte yaptıkları her şeyi anlatmışlardır. Gümüştekin’in infaz edileceği sırada Saadettin Köpek, obaya gelip suçlunun kendisine teslim edilmesini ister. Ancak Ertuğrul buna karşı çıkar. Saadettin Köpek’in diretmesi üzerine Ertuğrul, Gümüştekin’in kelesini vurarak ona teslim eder. Saadettin Köpek’in bu yaşanılanlara tepkisi ne olacaktır.

Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Obada niçin kutlamalar yapılır? Gündoğdu ile ilgili şok edici olay nedir? Ertuğrul toyda hangi meseleyi açar? Noyan ile birlikte olan Goncagül’un planları başarıya ulaşabilecek midir? Obadaki gizli hain kimdir? Ertuğrul, Noyan tarafından kıstırılan Dündar ve Yiğit’i kurtarabilecek midir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 54. Bölümde…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA İKİ SÜRPRİZ AYRILIK!

Diriliş Ertuğrul'da iki sürpriz ayrılık yaşandı. İki güçlü karakter ölerek diziye veda etti. Diriliş Ertuğrul dizisine, yeni sezonda katılan Evrim Solmaz'ın canlandırdığı Korkut Bey'in eşi Aytolun Hatun, yaptığı ihanetlerin bedelini canıyla ödedi.

Diriliş Ertuğrul'daki diğer bir veda ise Gümüştekin karakteri oldu. Yine diziye 2. sezonda katılan Mehmet Polat'ın canlandırdığı Gümüştekin karakteri de öldü. Ertuğrul Bey, ihanetlerinin cezası olarak Gümüştekin'i öldürdü.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCULARI

Engin Altan Düzyatan – Ertuğrul
Kaan Taşaner – Gündoğdu
Hülya Darcan – Hayme Ana
Esra Bilgiç – Halime
Didem Balçın – Selcan
Burcu Kıratlı – Gökçe
Cengiz Coşkun – Turgut Alp
Cavit Çetin Güner – Doğan Bey
Nurettin Sönmez – Bamsı Beyrek
Osman Soykut – İbn-i Arabi
Fahri Öztezcan – İlyas Fakih
Arda Anarat – Dündar
Burak Temiz – Yiğit Alp
Gökhan Karacık – Derviş
Celal Al – Abdurrahman

DİRİLİŞ ERTUĞRUL BU AKŞAM TRT 1 EKRANINDA YAYINLANACAK. YAYIN SAATİ 20:00

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5