19.03.2017 15:56 | Son Güncelleme:

Diriliş Ertuğrul 81. bölümünde Ertuğrul Bey'in planı nedir?

TRT 1 ekranlarının fenomeni haline gelen Diriliş Ertuğrul reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 81. yeni bölümüyle bu akşam yayınlanacak. Ertuğrul Bey'in düşmanları için planladığı yeni hamlenin ne olacağı merak konusu... İşte Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı ve özeti...

Her Çarşamba TRT 1 ekranlarına gelen Diriliş Ertuğrul reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde Dündar'ın Güneyli'ye aşık olduğunu Ertuğrul Bey duyacak mı? Tepkisi ne olacak? Dündar bu aşktan vaz mı geçecek yoksa peşinden mi gidecek? Tüm cevaplar Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde olacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 81. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 81. BÖLÜM ÖZETİ

Askerlerinin Aslıhan’ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar’a gelen Vasilius, tuzak kurduğunu sanırken büyük bir tuzağın içine düşmüş ve Ertuğrul Bey’in gazabına uğramıştır. Lakin kendini garantiye alan Vasilius, Bamsı’nın Teo’nun elinde olması sayesinde takas edilmek şartıyla kurtulmuştur. Teo ve adamları üç Türkmen beyini öldürtmüş, bunun karşılığında Ertuğrul, Karacahisar Kalesinde üç komutanın cesedini sallandırma emrini vermiştir. Görev başarıyla tamamlanmıştır fakat Kutluca, Turgut, Samsa henüz kaleden çıkamamışlardır. Ertuğrul ve Aliyar’ın aklı da onlardadır. Peki Turgut, Kutluca ve Samsa bu büyük tehlikenin içinde kaleden kurtulabilecekler midir? Kalede komutanları sallandırılan Vasilius bu şok halinden sonra nasıl bir hamlede bulunacaktır? Onun hamlelerine Ertuğrul’un karşı hamlesi ne olacaktır? Diğer yandan Dündar, Acar Bey’in kızı Günyeli’ye gönlünü kaptırmış, bu durumu Halime’ye açmıştır. Fakat Halime, Günyeli’nin Acar Bey’in kızı olduğunu dolayısıyla bu sevdadan vazgeçmesini söylemiştir. Eğer durumu Ertuğrul Bey bilirse bu ilişkiye gönlü razı gelmeyecektir. Peki Dündar, yengesinin tavsiyesini mi dinleyecektir, yoksa her ne pahasına olursa olsun duygularının peşinden mi gidecektir?

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0