20.04.2017 10:25 | Son Güncelleme:

Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT’nin reytingleri alt üst eden dizisi Diriliş Ertuğrul'da bu hafta Doğan Alp'in şehit olmasına sebep olan ve Ural ile iş birliği yapan Acar bey infaz ediliyor. Aynı şekilde Acar Bey'in kızı Günyeli de Dündar bey tarafından öldürülüyor. Peki Diriliş Ertuğrul'un merakla beklenen 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Diriliş Ertuğrul ile ilgili ayrıntılar...

Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Çağdaş Onur Öztürk, Esra Bilgiç, Cem Uçan, Gülçin Santırcıoğlu, Cavit Çetin Güner, Cengiz Coşkun, Gülsim Ali ve Hülya Darcan’ın paylaştığı yapım Diriliş Ertuğrul son bölümde nefes kesen sahnelerle izleyenleri ekrana kilitledi. Ertuğrul girilmez denilen Karacahisar Kalesi'ne girdi ve düşmanları bir bir etkisiz hale getirdi. Ertuğrul, Ural ve Vasilius hain planları sonucunda rehin alınan Dündar'ı kurtardıktan sonra şehitlerin intikamını aldı.İnfaz sahnesiyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul 86.  yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu..

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 86. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuprul yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 85. BÖLÜM ÖZETİ

Ural ve Vasilius hain planlarına bir yenisini daha eklemiş, Dündar’ı ve Doğan’ı Konya yolu üzerinde tuzağa düşürmüşlerdir. Bu tuzak neticesinde Doğan’ı öldürüp Dündar’ı rehin almışlardır. Bu acı obada büyük yankı uyandırmıştır. Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar’la birlikte yola çıkmıştır. Önce Nikea’dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesine farklı kılıkta girilmiştir. Şimdi her tarafını intikam hırsı bürüyen Ertuğrul ve alpları, Karacahisar’da çetin bir cengin ortasındadırlar.

Peki oradan sağ salim çıkabilecekler midir?

Kalbi ve vücudu yaralı olan Dündar’ı kurtarabilecekler midir? Diğer yandan Vasilius, Helena ile İmparatorun daveti üzerine düğün yapmak için Nikea’ya doğru yola çıkmıştır. Helena yola çıkmadan önce haberi Dumrul’a ulaştırmış, Dumrul da Ertuğrul’a iletmiştir. Ertuğrul, Helena’yı kurtarması için Bamsı’yı görevlendirmiştir. Bu Bamsı için büyük bir fırsattır. Peki Bamsı kendisi için çok mühim olan bu vazifeyi yerine getirebilecek midir?

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0