09.11.2017 07:38 | Son Güncelleme:

Diriliş Ertuğrul 95. yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı!

Diriliş Ertuğrul 94. son bölümüyle Çarşamba akşamı yayınlandı. Hemen arkasından merak edilen 95. yeni bölüm fragmanı da yayınladı. Heyecan dolu sahnelerin yaşanacağı Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünde Ertuğrul Bey, topraklarının hakimiyeti için büyük bir mücadeleye başlayacak.

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 95. bölüm fragmanını yayınladı. Dün akşam 94. son bölümü ile ekrana gelen Diriliş Ertuğrul'da yine heyecan dolu gelişmeler yaşanacak. İşte yeni bölümden ilk detaylar..

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 95. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Köle tüccarı Simko’nun elinde esir olan Ertuğrul, Pitho ve diğer kölelerle birlik olup Simko’nun elinden kurtulmayı başarmıştır. Bu sırada Ares’in Hanlı Pazara gelen kervanları yağmalaması için görevlendirdiği eşkıya başı Mihalis de tesadüfen Simko ve Ertuğrul arasındaki kovalamacaya şahit olmuş ve durumu Ares’e bildirmiştir. Uzun bir kovalamacadan sonra Simko ve adamları, Ertuğrul ve kölelerin önünü kesmiş, Ertuğrul tam Simko ve adamlarını alt edecekken eşkıya başı Mihalis de adamlarıyla baskın yapmıştır. Şimdi iki düşman arasında sıkışan Ertuğrul ne yapacak? Onları bertaraf edip obasına varabilecek mi?

Diğer taraftan Kayı obası karışmış, Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satıp Gündoğdu ve Sungur Tekin’in yanına göçme kararı obada infial yaratmıştı. Bu karara karşı gelen Artuk Bey de Dündar’ın töreye karşı geldiğini, bu durumda beyliğinin meşru sayılamayacağını söyleyip beyliğe aday olmuştu. Bundan sonra Kayı obasında olaylar nasıl gelişecek? Yeniden beylik toyu yapılacak mı? Yoksa Dündar’ın kararına uyulup Hanlı Pazar satılacak ve göç mü edilecek?

Ertuğrul’un yaşadığını öğrenen Ares’in bundan sonraki planı ne olacak? Ertuğrul obaya varmadan öldürebilecek mi?

Dündar’ı Hanlı Pazar’ı satması ve göç etmesi için teşvik eden Emir Saadeddin, Hanlı  Pazar’ı alması için de Bahadır Bey’e bir sandık altın vermişti. Emir Saadeddin bu emeline ulaşabilecek mi? Bahadır Bey, Hanlı Pazar’ı da satın alıp Çavdar beyliğini ele geçirebilecek mi? 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0