Doğu Karadeniz yaylalarını fotoğraflayalım!

19-22 Ağustos tarihleri arasında Karadeniz’e düzenlenecek fotoğraf gezisi fotoğraf severleri buluşturacak!

27 Temmuz 2010

Doğu Karadeniz yaylalarını fotoğraflayalım!

Hayalimdeki İş ve Türkiye’nin temalı gezilere odaklı ilk ve tek seyahat acentası DO!BREAK tatil ve hobiyi birleştiren “Hobi-Breaks” programları sunmaya başladı. Hem gidilen yerin kültürünü yakından tanıma hem de gurme, şarap, moda ve sanat başlıkları altında farklı ilgi alanlarına yönelik eğitimlere katılma imkanı sunan gezilerden ikincisi 19-22 Ağustos tarihleri arasında Karadeniz’e düzenlenecek fotoğraf gezisi olacak.

Gezide katılımcılara fotoğraf eğitimi National Geographic Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Kemal Nuraydın tarafından verilecek. Turistik rehberliği ise bölge kültürünü ve insanlarını yakından tanıyan Karadenizli yerel bir rehber üstlenecek.

Katılımcılar, hangi seviyede olursa olsun fotoğraf çekme becerilerini 4 günde önemli derecede geliştirecek, 4x4 araçlarla Karadeniz yaylalarının tadını çıkaracak, Ayder Yaylası’nda konaklayacak ve gerçek Karadeniz mutfağını tatma şansı bulacak.

Sabah, öğle, akşam tüm yemeklerin dâhil olduğu gezide, Ayder, Pokut, Sal ve Kavron Yaylaları dışında Trabzon, Sümela Manastırı, Fırtına Vadisi, Zilkale, Palovit Şelalesi ve Ortan Konaklar Köyü’ne de gidilecek.

Gezdikleri her yerde fotoğraf çekimiyle ilgili rehberlerden yoğun destek alacak katılımcılar, gezinin son bölümü olarak İstanbul dönüşü gezide çektikleri ve en çok beğendikleri fotoğraflarını bir kez daha Kemal Nuraydın ve diğer katılımcıların değerlendirmesine sunacak.

 

Milliyet iPhone uygulaması yenilendi.
Daha hızlı, daha canlı, en güncel! Yenilenen Milliyet.com.tr iPhone uygulamasını hemen indir!
iPad’i unutmadık!
iPad’inize özel Milliyet.com.tr uygulamasını ücretsiz indirmek için tıklayın.Yorum Yaz
20Yorum Başlığı:420Yorum:
Hafta Sonu Nereye Gidelim?